„Za chuda i za blada” – nowe blond włosy Angeliny Jolie głęboko podzieliły ludzi!

Angelina Jolie skończyła 49 lat, a jej nowa fryzura poruszyła wszystkich. Niektórzy to uwielbiali, inni nie za bardzo.

Angelina Jolie pochwaliła się ostatnio nową fryzurą i wyglądała niesamowicie! Przerzuciła się na blond włosy, które spływały jej do ramion, nadając jej niezwykle elegancki wygląd. Dzięki modnym okularom całkowicie zawładnęła swoim wyglądem, dodając świeżego i nowoczesnego akcentu do swojego stylu.

Gdy fani przeglądali najnowsze zdjęcia hollywoodzkiej gwiazdy, nie mogli się z tym zgodzić. Niektórzy uważali, że nowe blond włosy Jolie nie są w jej stylu, mówiąc: „Blond do niej nie pasuje! Dla niej są tylko brązowe włosy!” lub „Prawdopodobnie przeszła lifting i zmieniła fryzurę, żeby nie było to tak oczywiste”.

Dyskusja zeszła nawet na to, czy nowy wygląd ją postarza. Jeden z fanów pomyślał: „Jej włosy sprawiają, że wygląda starzej!”, a inny argumentował: „Ona nigdy nie wygląda zdrowo! Za chuda i za blada.”

Jolie, znana z bycia kultową brunetką, ostatnio stopniowo przechodzi na blond. Od początku tego roku widzieliśmy to na jej zdjęciach w stylu ulicznym i wygląda na to, że teraz w pełni zdecydowała się na jaśniejsze włosy.

Ale to nie pierwszy raz, kiedy widzimy Jolie w blondzie. Zrobiła to już wcześniej podczas nagrodzonej Oscarem roli w filmie „Przerwana lekcja muzyki” z 1999 roku, a także założyła platynowo-blond perukę w filmie Marvela „Eternals” z 2021 roku.

Podczas gdy fani debatują nad jej nowym wyglądem, Angelina pozostaje skupiona na swojej pracy. Niedawno odważyła się rozpocząć nowy biznes, otwierając Atelier Jolie. Gwiazda wyraziła swoją motywację, mówiąc: „Dzieli nas tak wiele, że ważne jest, abyśmy wspólnie tworzyli i dzielili czas”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu