Zabawa na plaży Zaca Efrona bez koszulki z młodszą siostrą podbija Internet!

Zac Efron wita wiosnę wyjątkowym dniem ze swoim rodzeństwem! 36-latek udostępnił film, na którym na plaży nawiązuje więź z siostrą i młodszym bratem, a ludzie nie mogą znieść tej słodyczy (i seksapilu).

Zac Efron rozpoczął nowy sezon w swój wyjątkowy sposób, porzucając koszulę i ciesząc się przebywaniem na świeżym powietrzu. Gwiazda dała swoim fanom wgląd w życie rodzinne, publikując w mediach społecznościowych urocze wideo. W klipie występują Zac, jego brat Dylan (32 lata) i ich najmłodsza siostra, Olivia, która ma zaledwie 4 lata. Bracia, ubrani podobnie w czarne spodenki i czapki, pokazali swoją atletyczną budowę ciała, bawiąc się z Olivią wśród fal oceanu.

Film rozpoczyna się od Zaca, który składa Olivii czułe pocałunki w policzek, nadając jej pełen miłości ton. Podekscytowanie Olivii jest cudowne, gdy krzyczy w oczekiwaniu na fale, podczas gdy Zac ją podnosi, pozwalając falom pluskać się wokół nich. Dylan przyłącza się i bracia wspólnie tworzą zabawną chwilę, kołysząc Olivię nad wodą. Choć krótki, film wystarczył, aby rozgrzać serca fanów Zaca i wywołać komentarze wychwalające jego ojcowskie cechy.

Jego podpis „Pierwszy dzień wiosny ☀️” odzwierciedla radość tej pory roku. Dylan uchwycił także magię tego dnia na swoim Instagramie, cytując słowa Olivii: „To był idealny dzień”.

Zac i Dylan to dzieci Davida Efrona i Starli Baskett. Ich rodzice rozstali się w 2016 roku i od tego czasu David ożenił się ponownie i miał jeszcze dwójkę dzieci, Olivię i Henry’ego, którzy są przyrodnim rodzeństwem Zaca i Dylana.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu