Zapłakana Ariana Grande przyznała, że przez lata stosowała tonę wypełniaczy i botoksu!

Często gwiazdy ukrywają fakt, że w swojej pielęgnacji stosują zastrzyki kosmetyczne, jednak w przypadku Ariany Grande tak nie jest. Piosenkarka podzieliła się niedawno spostrzeżeniami na temat stosowania przez nią wypełniaczy do ust i botoksu w swoim najnowszym filmie zawierającym tutorial dotyczący makijażu. Wyjaśniła także powody swojej decyzji o zaprzestaniu stosowania zastrzyków kosmetycznych.

Ariana szczerze podzieliła się tym, jakie zastrzyki kosmetyczne robiła.

Piosenkarka pokazała swoje procedury pielęgnacji skóry i makijażu w serii Vogue Beauty Secrets na YouTube. W odcinku, w którym skupiła się na ustach, Ariana Grande szczerze odniosła się do standardów urody i nawiązała osobisty kontakt ze swoimi fanami.

„Pełna przejrzystość, jako specjalistka od urody, tak jak w przypadku ust, przez lata używałam mnóstwo wypełniaczy do ust i botoksu. Zatrzymałam się w 2018 roku, ponieważ po prostu czułam się tak… że było tego za dużo. Po prostu chciałam się ukryć.” – powiedziała na nagraniu.

Piosenkarka ze wzruszeniem opowiedziała, dlaczego to zrobiła.

Na nagraniu 30-letnia Ariana przerwała przemówienie, a jej oczy wypełniły się łzami. Otworzyła się i powiedziała: „Nie spodziewałam się, że się wzruszę”. Następnie podzieliła się swoją podróżą, ujawniając: „Przez długi czas piękno polegało na ukrywaniu się, a teraz czuję, że może tak nie jest, odkąd przestałam używać wypełniaczy i botoksu.”

Gwiazda „Wicked” rozwinęła temat, wyjaśniając, że używała makijażu również jako formy przebrania i czegoś, za czym mogła się ukryć. Opisała, jak w ramach tego wzoru polegała na coraz większej liczbie doczepianych włosów i grubszym eyelinerze.

Ariana uważa, że ludzie powinni robić to, co czyni ich pięknymi.

„Myślę, że gdy się starzeję, nie podobają mi się już takie intencje.” – powiedziała. „Teraz myślę o tym jako o wyrażaniu siebie i podkreślaniu tego, co jest tutaj. Nasz stosunek do piękna jest bardzo osobisty. Tak, mówimy tu o sekretach urody. Czy sekretem nie jest to, że wszyscy chcemy po prostu czuć się jak najlepiej i być kochani?”

Otwarcie przyznała, że być może pewnego dnia ponownie rozważy zastosowanie botoksu lub wypełniaczy ust. Ariana Grande podkreśliła znaczenie poszukiwania tego, co sprawia, że czujemy się piękne, stwierdzając: „Ludzie powinni robić wszystko, co sprawia, że czują się piękni”.

Jednak w tym momencie piosenkarka wyraziła chęć zaakceptowania swoich zasłużonych zmarszczek płaczu i linii uśmiechu. „Mam nadzieję, że linie mojego uśmiechu będą coraz głębsze i będę się śmiać coraz więcej!” – powiedziała, nazywając proces starzenia się pięknym.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu