Zaskakująca zmiana fryzury małego chłopca wprawia jego matkę w zachwyt!

Tata postanowił zaskoczyć swoją żonę i zabrać syna na pierwsze w życiu strzyżenie. W wielkim oczekiwaniu nie zapomniał nagrać filmu przedstawiającego moment, w którym po raz pierwszy w życiu widzi swoje dziecko bez długich włosów. A jej reakcja naprawdę przekroczyła wszelkie oczekiwania.

Na nagraniu tata powiedział, że jego syn przez całe życie miał długie włosy i tego dnia zamierzali je obciąć. To miała być niespodzianka dla jego mamy. Mężczyzna naprawdę chciał zobaczyć jej reakcję i dowiedzieć się, co myśli.

Następnie zapytał syna: „Hej, kolego, powinniśmy cię ostrzyc?” Czasami dzieci mogą bać się pierwszej wizyty u fryzjera, ale nie tym razem. Mały chłopiec w stroju Spider-Mana natychmiast odpowiedział: „Tak!”

W salonie chłopiec wyglądał na całkiem zadowolonego podczas obcinania włosów. Powiedział nawet podekscytowany: „Fryzura Spider-Mana!” rozśmieszając wszystkich pracowników salonu. Wygląda na to, że ten dzieciak urodził się, by być duszą towarzystwa każdej imprezy.

Po zakończeniu strzyżenia chłopiec siedział spokojny i szczęśliwy, popijając drinka. To był moment, w którym jego tata mógł dopiero go zobaczyć. „O mój Boże, wyglądasz tak dobrze!” – powiedział. A potem zapytał go: „Chcesz pokazać mamie?”

Następną rzeczą, którą widzimy, jest jego matka zbliżająca się do ich samochodu. Nowy wygląd chłopca odebrał jej mowę.

Kobieta podeszła do syna, żeby mu się bliżej przyjrzeć. I widzimy, jak bardzo starała się przezwyciężyć emocje. „Czy ty żartujesz?” -spytała. „Gdzie są twoje włosy? Wyglądasz jak duży chłopiec… Chodź tu!” – dodała i mocno uściskała chłopca.

Pod koniec filmu wyjęła syna z samochodu i ponownie go uściskała. I ludziom naprawdę się to spodobało.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu