„Zbyt odkrywająca” sukienka Zendayi wywołuje intensywną dyskusję!

Zendaya zachwyciła wszystkich na gali Green Carpet Fashion Awards w Los Angeles 6 marca 2024 roku, ubrana w oszałamiającą szarą jedwabną suknię z szyfonu z głębokim dekoltem i misternymi frędzlami. Mimo wyjątkowego wyglądu spotkała się z krytyką.

Zendaya miała na sobie suknię w stylu vintage od Roberto Cavalli z 2011 roku, stylizowaną przez Law Roach. Do zestawu dobrała srebrne bransoletki Bulgari i rozpuszczone włosy z naturalnymi lokami, które uzupełniały jej brązowy makijaż i neutralne usta.

Przez ostatnie kilka miesięcy Zendaya podbijała czerwone dywany swoim oszałamiającym stylem. Od odważnej białej sukni z wycięciami od Stéphane Rolland Couture, którą miała na sobie podczas nowojorskiej premiery filmu „Diuna”, po futurystyczny metalowy garnitur z kolekcji couture Thierry’ego Muglera na jesień 1995, którą królowała w Londynie – na każdym kroku wyrażała odważne wypowiedzi modowe.

Pomimo pochwał za odważne wybory modowe, Zendaya również spotkała się z krytyką. Niektórzy komentatorzy w Internecie uznali jej sukienkę za „zbyt odkrywającą”, sugerując, że powinna założyć pod nią t-shirt lub wybrać bezpieczniejszy strój, aby uniknąć wpadek.

Pomimo różnych opinii, Zendayi wciąż udaje się przyciągnąć uwagę na czerwonym dywanie swoją niesamowitą prezencją i nieskazitelnym stylem. Choć niektórzy krytycy podzielili się swoimi obawami, wielu fanów zalało media społecznościowe pochwałami za jej odważne wybory modowe i niezaprzeczalną urodę. Pewność siebie i wdzięk Zendayi przebijają się, pozostawiając trwały wpływ na wielbicieli na całym świecie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu