Zdjęcia Kate Beckinsale ze łzami w oczach ze szpitala budzą poważne obawy o jej zdrowie!

Kate Beckinsale, brytyjska aktorka, z nieokreślonych powodów trafiła do szpitala. Z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii podzieliła się swoimi uczuciami na Instagramie, publikując zdjęcia, na których wygląda na zmęczoną w szpitalnym łóżku.

W poniedziałek w poście na Instagramie Beckinsale uczciła przypadający w niedzielę Dzień Matki w Wielkiej Brytanii, udostępniając zdjęcia i filmy przedstawiające jej matkę i psy. Dodatkowo opublikowała zdjęcia ze szpitalnego łóżka.

Następnego dnia 50-letnia aktorka zamieściła kolejne zdjęcie ze szpitala, ukazując wzruszające chwile ze swoją kotką Willow. Na zdjęciu Beckinsale leży w różowym swetrze, a w ramionach trzyma swojego futrzanego towarzysza. Opisała zdjęcie po prostu słowem „Gość” i udostępniła je w swojej historii na Instagramie.

Na zdjęciach gwiazda miała łzy w oczach, ale nie wyjaśniła, dlaczego była w szpitalu, mimo że w poniedziałkowym poście wspomniała o „chorowaniu”.

Fani brytyjskiej aktorki byli zdezorientowani tajemniczym postem Beckinsale i zasypali sekcję komentarzy pytaniami.

„Nic ci nie jest? Dlaczego jesteś w szpitalu? Proszę, wracaj szybko do zdrowia.” – napisała jedna osoba. „Zdjęcia szpitalne bez kontekstu mi nie odpowiadają.” – skomentowała kolejna.

W 2019 roku musiała opuścić galę Screen Actors Guild Awards z powodu hospitalizacji z powodu pękniętej torbieli jajnika.

W 2021 roku wspomniała o kolejnej wizycie w szpitalu z powodu kontuzji pleców podczas występu w „The Late Late Show with James Corden”. Nie mogła chodzić, leżeć ani siedzieć. Kiedy przyjechała karetka, lekarze musieli ją podnieść w prześcieradle i posadzić na wózku.

Później Beckinsale napisała o swojej hospitalizacji na Instagramie, nie podając szczegółów. „Czuję się dużo lepiej. Dziękuję bardzo za miłe wiadomości i wyrazy miłości.” – napisała w podpisie selfie, na którym pokazała szpitalną bransoletkę i kroplówkę.

Mówią, że wiek to tylko liczba, a Kate Beckinsale jest żywym świadectwem tej filozofii. W imponującym wieku 50 lat ta ikona Hollywood z wdziękiem zaakceptowała upływ czasu, bez uciekania się do operacji plastycznych, pozostawiając nas wszystkich z podziwem dla jej wiecznie młodego wyglądu.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu