Zdjęcia zza kulis pokazują, jak John Cena zdołał być „nagi” na ceremonii rozdania Oscarów!

John Cena zszokował świat, kiedy podczas ceremonii rozdania Oscarów wszedł na scenę „nago”. Choć gwiazda zdołała przyciągnąć uwagę wszystkich, wielu zastanawiało się, jak aktorowi udało się dokonać takiego wyczynu przed ogromną publicznością. W końcu mamy odpowiedź.

Wyczyn Johna Ceny był właściwie hołdem.

Podczas szanowanej ceremonii wręczenia nagród John Cena w humorystyczny sposób nawiązał do słynnej ceremonii wręczenia Oscarów w 1974 roku, pokazując się częściowo nago. Prowadzący wieczór żartobliwie nawiązał do możliwości powtórki występu, przygotowując publiczność na zabawny moment. Cena, który był bez koszuli, ponownie rozważył swój udział w humorystycznym skeczu, mówiąc do Kimmela: „Zmieniłem zdanie. Nie chcę robić tego.”

„Po prostu nie czuję się z tym dobrze. To eleganckie wydarzenie, wiesz, powinieneś się teraz wstydzić, że zaproponowałeś tak niesmaczny żart.” – dodał. Ale w końcu zrobił to, po co przyszedł, a reszta to już historia.

John Cena wszedł na scenę z kartką.

John Cena przykuł uwagę publiczności na Oscarach, wychodząc z kopertą, aby się zakryć, tworząc niezapomnianą scenę. Po chwili zmagań, by właściwie poradzić sobie z nagrodą, założył szlafrok i wręczył nagrodę za najlepszy kostium filmowi „Biedne istoty”.

Aktor wcale nie był „nagi”.

Chociaż John wydawał się nie mieć na sobie nic, miał na sobie chustę w kolorze nude, aby ludzie myśleli, że jest nagi. Wszystkie jego ważne fragmenty zostały zakryte, co mogliśmy zobaczyć na zdjęciach zza kulis.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu