Zdjęcie tej rozwiedzionej pary stało się prawdziwym hitem – inni rodzice powinni brać z niej przykład!

Rodzice 4-letniej Maelyn, Clara i Ricky, rozwiedli się w 2013 roku, lecz nigdy nie porzucili wspólnej misji, jaką jest wychowanie ich małej córeczki. Rodzice i ich nowi partnerzy przekładają potrzeby dziewczynki nad swoje własne, wspólnie poświęcając Maelyn większość wolnego czasu. Clara i Ricky zdobyli wśród internautów popularność dzięki jednemu z ostatnich zdjęć córki zamieszczonych na Facebooku – cała czwórka opiekunów wspiera 4-latkę przed jej meczem piłki nożnej. To niesamowita inspiracja dla wszystkich rozwiedzionych par, które mimo wszystko dzielą obowiązki rodzicielskie. Taka współpraca potrafi czynić cuda!

„Patrząc na naszą rodzinę, nigdy nie uwierzę, że wspólne wychowywanie dzieci nie może się udać! Ja po prostu wiem, że to działa! Wybierzcie to, co najlepsze dla waszych dzieci, a wszystko się ułoży.”

„Tak, to naprawdę może działać, ale wszyscy muszą tego chcieć. To zazwyczaj bywa problemem.”

„Wielu ludzi komentuje ten obrazek: ‘tylko nie to’. Czy wasze dziecko nie jest warte odrobiny wysiłku? Nieważne, co zrobił wasz były partner, ponieważ dzieci nie mają nic wspólnego z tym, co między wami zaszło. Moja córka ma ojczyma, który oddałby za nią życie. Nic, co zrobiła moja była, nie sprawi, że mógłbym zacząć go nienawidzić.”

„Zgadzam się z tym, powinniśmy robić to, co najlepsze dla dziecka. To rodzice mają między sobą nierozwiązany problem. Dziecko nadal ich kocha i potrzebuje obojga.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu