Zdradzający mąż próbował umówić się z atrakcyjną mężatką. Jej odpowiedź całkiem go zaskoczyła.

Prawdziwa miłość faktycznie istnieje, a ta kobieta właśnie zdołała udowodnić to internautom z całego świata. Niespodziewanie otrzymała na Facebooku prywatną wiadomość od mężczyzny, z którym stoczyła wcześniej interesującą wymianę zdań w kwestii polityki. Niestety, jego intencje wydawały się jasne już od pierwszej chwili – próbował umówić się z nią mimo świadomości faktu, że jest mężatką. Delikatna odmowa spotkała się z nieprzyjemną reakcją człowieka, który najwyraźniej nie zrozumiał aluzji ze strony swojej rozmówczyni. Wtedy zdecydowała się na nieco dosadniejszą odpowiedź…

„- Może powinniśmy kiedyś gdzieś razem wyjść?
– Gdybym nie miała męża… szczerze mówiąc, wydajesz się pułapką.
– Och, haha, jesteś mężatką.
– Tak… i pochlebiasz mi. Dziękuję.
– Ok, ja też jestem po ślubie, ale nikomu nie powiemy. Będziemy się dobrze bawić.”

„- Kiedy w zeszłym roku zdiagnozowano u mnie raka, nie miałam serca powiedzieć moim chłopcom, których zawsze starałam się chronić, że mogę umrzeć. Mój mąż musiał patrzeć im w oczy i mówić, że jestem chora. Później dbał o mnie podczas wielu operacji, opróżniał worki drenażowe, dawał mi zastrzyki i trzymał mnie za rękę, kiedy cierpiałam z powodu chemioterapii. W tamtym czasie słowa pewnej piosenki stale krążyły mi po głowie: ‘miłość patrzy, kiedy ktoś umiera’. Więc moje pytanie brzmi: kto będzie patrzył, kiedy ty zaczniesz umierać? Uporządkuj swoje sprawy domowe i przestań do mnie pisać.”

„Rozbijacze rodzin, chrzańcie się, serio.”

„Jako mąż, który był zdradzany, powiem ci, że dobrze wiedzieć, że są jeszcze żony takie jak ty (i mężowie tacy jak twój).”

„Z pewnością wysłałabym to jego żonie. Gdybym to była ja, wolałabym wiedzieć. Lepiej dowiedzieć się od razu, niż pozwolić na rozwój wypadków.”

„O kurde. Naprawdę jestem pod wrażeniem, prawdziwe posunięcie samicy alfa. Wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojego wspaniałego męża.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu