Zrzędliwy noworodek podbił Internet!

Fotografia porodowa oddaje prawdziwe i surowe emocje związane z wyjątkowym momentem. Czasami fotograf chwyta złote ujęcie – zdjęcie tak wyjątkowe, że staje się ikoną. I tak właśnie było w przypadku, gdy urodziła się Isabela Pereira de Jesus.

Noworodki zazwyczaj spędzają czas płacząc, śpiąc, jedząc i okazjonalnie robiąc miny. Jednak niezwykłym wyjątkiem od tej normy była Isabela Pereira de Jesus. W przeciwieństwie do większości noworodków, od samego początku wykazała się niezwykłą zdolnością wyrażania siebie, czym wyróżniała się w naprawdę niezwykły sposób.

Rodrigo Kunstmann, fotograf, powiedział, że ta chwila trwała mniej niż kilka sekund i że musiał być bardzo uważny, aby uchwycić takie zdjęcie. Zwykle pstryka zabawne momenty narodzin, ale Isabela była tą, która naprawdę stała się popularna.

Kiedy Rodrigo opublikował zdjęcie na swojej stronie na Facebooku, natychmiast zostało ono wypełnione uroczymi i dowcipnymi podpisami. Wiele osób sugerowało, że dziecko nie było jeszcze gotowe do porodu. W rezultacie zdjęcie szybko stało się popualrne, wywołując radość i śmiech na całym świecie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu