Ta fryzjerka pokazuje, jak w imponujący sposób naprawia loki klientów!

Każdy dumny właściciel kręconych włosów wie, jak trudno jest je utrzymać. Jest to prawdopodobnie powód, dla którego tak wiele osób decyduje się wyprostować włosy. Czasami jednak wszystkie ich problemy można rozwiązać, odwiedzając fryzjera, który wie, jak sprawić, aby twoje loki wyglądały absolutnie niesamowicie. Jedną z tych fryzjerek jest Jessica Kiyomi z Oakland w Kalifornii, która niedawno podzieliła się magią, którą wykonuje na kręconych włosach. Jej wątek pokazujący zdjęcia transformacji kręconych włosów udostępnionych na Twitterze szybko uzyskał 27 000 polubień i około 4 000 retweetów.

Jak się okazuje, Kiyomi po prostu uwielbia kręcone włosy, a nawet nie jest jej tak trudno z nimi pracować. „Może dlatego, że mam kręcone włosy, z którymi wcale nie mam trudności, naprawdę cieszę się całym procesem strzyżenia i stylizacji loków. Myślę, że łatwo jest sprawić, by loki wyglądały niesamowicie, gdy używasz odpowiednich produktów Bardzo zależy mi na zdrowiu włosów, a nie tylko na ich wyglądzie.” – powiedziała utalentowana fryzjerka.

Kiyomi jest fryzjerką od 10 lat, koncentrującą się przede wszystkim na kolorze i lokach. Zapytana, dlaczego wybrała ten zawód, powiedziała: „Brzmi to banalnie, ale ja tego nie wybrałam, to wybrało mnie. Uwielbiam, jak niesamowicie możesz sprawić, że ktoś poczuje się lepiej, zmieniając tylko jego wygląd. Wiele osób uważa, że włosy nie mają znaczenia, ale możesz całkowicie zmienić pogląd na siebie, zmieniając fryzurę.” Chociaż jest oczywiste, jak bardzo uwielbia swoją pracę, Kiyomi ujawniła, że ​​czasami może to być dość trudne. „Myślę, że najtrudniejszą częścią mojej pracy jest znalezienie równowagi między pracą a życiem osobistym. Będąc za krzesłem w pełnym wymiarze godzin, a także pracując dla zespołu tanecznego NBA Golden State Warriors muszę zmusić się do brania wolnych dni, w przeciwnym razie pracowałbym 24/7.”

Fryzjerka nie miała pojęcia, że ​​jej praca przyciągnie tyle uwagi, ale ludzie byli pod wrażeniem jej zdolności do przekształcania kędzierzawych, suchych loków w olśniewające loki. „Popularność jest trochę dziwna, chciałam tylko zamieścić kilka zdjęć niektórych moich prac i nigdy nie spodziewałam się, że zwrócą taką uwagę. W ciągu ostatnich kilku tygodni miałam setki wiadomości prywatnych i e-maili, to jest niezwykle przytłaczające!” – powiedziała. Przewiń poniżej, aby zobaczyć listę jej zdjęć!

Instagram: @jessicakiyomi

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu