10 najbardziej odkrywczych myśli, jakie narodziły się w głowach swoich twórców pod prysznicem.

Ciepły prysznic to bez wątpienia jeden z najbardziej refleksyjnych momentów każdego dnia – dlatego to właśnie w łazience rodzą się tak doskonałe pomysły, myśli natury filozoficznej i odkrycia dotyczące otaczającego nas świata. Wszystko z powodu dopaminy, produkowanej w wyniku reakcji na przyjemnie spływające po ciele strumienie ciepłej wody. Wewnętrzny spokój sprzyja kreatywności. Prezentujemy zbiór najciekawszych myśli internautów, jakie narodziły się pod prysznicem.

1. Przypadkowe usłyszenie ulubionej piosenki w radiu jest znacznie bardziej satysfakcjonujące niż odtworzenie jej na własne życzenie.
2. „Idź spać, rano poczujesz się lepiej.” to ludzka wersja: „Próbowałeś już wyłączyć i włączyć jeszcze raz?”.
3. Parki rozrywki nie mają problemu z wykonywaniem doskonale ostrych zdjęć pasażerów rozpędzonych kolejek górskich, ale kamery w banku nie radzą sobie z nierozmazanym ujęciem stojącego w miejscu złodzieja.
4. Gdyby mój kalkulator posiadał historię rachunków, byłaby bardziej żenująca niż moja historia wyszukiwania w przeglądarce.
5. A może to tak naprawdę rośliny hodują ludzi, zapewniając nam tlen, dopóki nie umrzemy i nie rozłożymy się w glebie, dostarczając im tego, czego najbardziej potrzebują?
6. Prawnicy liczą na to, że zostaniesz pozwany, lekarze chcą, żebyś zachorował, policjanci marzą o tym, byś został przestępcą, mechanicy życzą ci kłopotów z samochodem. Tylko złodziej pragnie, żebyś był bogaty.
7. Kiedy byłem dzieckiem, rodzice uczyli mnie, żebym nie wierzył we wszystko, co zobaczę w telewizji. Teraz ja muszę ich uczyć, żeby nie traktowali poważnie tego, co widzą na Facebooku.
8. Kiedy wstaję 10 minut wcześniej niż zwykle, traktuję to jak 2 dodatkowe godziny i ostatecznie spóźniam się do pracy.
9. Kosmici wtargnęli na Księżyc 20 lipca 1969 roku.
10. Od wysokich ludzi zawsze oczekuje się tego, by pomagali niższym sięgać po wysoko położone przedmioty, ale jeżeli poprosisz kogoś niskiego, żeby podniósł coś, co upuściłeś, ten z pewnością poczuje się urażony.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu