10 niekomfortowych sytuacji, w których ojcowie wynieśli swoje dowcipy na zupełnie nowy poziom.

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Ty także doświadczyłeś w swoim życiu nieprawdopodobnych dowcipów ze strony swojego taty? Bardzo wysokie. Niezręczne żarty pomysłowych ojców towarzyszą większości z nas przez całe życie i potrafią zawstydzić całą rodzinę niezależnie od sytuacji. Warto jednak uzmysłowić sobie, jak niezwykły posiadają dar, tak skutecznie bawiąc nas przez długie lata bez cienia zażenowania! Przedstawiamy zbiór zdjęć uwieczniających cenne chwile, w których zabawni ojcowie popisali się niecodzienną kreatywnością, wynosząc swoje poczucie humoru na nieznany dotąd poziom.

1. Namawiany przez swojego syna przez lata ojciec zdecydował się w końcu zamienić starą Nokię na iPhona. Oto jego unikatowy design.

2. Ten tata przeprowadził się do Tokio. Poproszony przez dzieci o zdjęcie swojego apartamentu, przesłał im poniższy obrazek.

3. Biuro taty.

4. Urodzinowy trolling i nieokiełznana radość ojca.

5. Rodzinny cosplay.

6. Ten dumny z siebie ojciec czekał z uśmiechem 5 minut, dopóki syn nie dojrzał przyczyny radości na jego talerzu.

Reklama

7. Tata remontujący kuchnię poprosił o pomoc swojego syna, który został przez niego zaskoczony w dość niecodzienny sposób.

8. Córka tego mężczyzny otrzymała od chłopaka prośbę o przesłanie mu zdjęcia w staniku. Tata zdecydował się odpowiedzieć w jej imieniu.

9. Wymowna reakcja rodziny na pomysłowy żart ojca.

10. Córka wyprowadziła się z domu na czas studiów – tata przesłał jej zdjęcie opuszczonego pokoju, który zdążył już zająć jej pies.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu