10 niesamowicie zabawnych komiksów, które zrozumieją wyłącznie introwertycy.

„Where’s My Bubble” (ang. „Gdzie jest moja bańka?”) to seria komiksów stworzona przez Debbie z myślą o wszystkich introwertykach zmęczonych ciągłym zmaganiem się z otaczającymi ich ludźmi. Jej rysunki doskonale portretują typowe odczucia osób swojego pokroju w efekcie konfrontacji z nieprzyjaznym światem. Temat utraty poczucia bezpieczeństwa i ciągłej niepewności został uchwycony przez Debbie w przystępnej formie historyjek obrazkowych – oto najlepsze z nich:

1.

„- Ach, jestem taka podekscytowana na myśl o weekendzie!
– Co planujesz robić?
– Nic. Zupełnie nic.”

2.

„Zestaw przetrwania introwertyka: dobra książka, herbata, laptop z dostępem do Internetu, za duże, wygodne ubrania, natura, materiały do pisania i rysowania, samotnia.”

3.

„Kiedy jestem sama w domu, na swoim miejscu, czuję się wolna. W końcu mogę być sobą.”

4.

„Czasami myśli w mojej głowie… mogą stać się zbyt przytłaczające.”

5.

„Introwertycy: Nie jesteśmy antyspołeczni. Jesteśmy społeczni inaczej.
– Hej! Czytam tę samą książkę, co ty! Co o niej sądzisz?”

6.

„Dzisiaj, zupełnie bez powodu, zdecydowałam się zrobić test osobowości. Okazało się, że jestem typem INFJ! Ten typ jest wyjątkowo rzadki, reprezentuje go jedynie 1% populacji. O rany… grozi mi wyginięcie.”

Reklama

7.

„Za każdym razem, kiedy wychodzę z domu, zabieram ze sobą książkę. Nawet jeżeli wiem, że nie będę miała czasu, by ją poczytać. Myślę, że to daje mi pewne poczucie komfortu, ponieważ czuję się wtedy tak, jakbym miała przy sobie bliskiego przyjaciela.”

8.

„Kiedy nie wychodzi mi rozmowa… przelewam swoje myśli na papier. Na szczęście, poprzez pisanie, odnajduję swój głos. Może pewnego dnia zostanie usłyszany.”

9.

„Moja społeczna bateria na imprezach.”

10.

„- Naprawdę chcę się zapisać na te zajęcia. Będzie tak wiele rzeczy to nauczenia się i odkrycia! To się z pewnością przyda w moim nowym projekcie.
– Więc co cię przed tym powstrzymuje?
– Hm… Będzie tam dużo ludzi.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu