10 zabawnych postów na temat spektakularnych porażek osób, które zapragnęły powrotu do formy.

Coraz więcej internautów rozumiejących potęgę śmiechu decyduje się na odkrywanie przed światem swoich najbardziej żenujących doświadczeń. Jimmy Fallon zmotywował swoich fanów do kolejnej serii zwierzeń, powołując do życia hasztag FitnessFail – zbiór najzabawniejszych niepowodzeń okazjonalnych sportowców, którzy powrócili ostatecznie do swoich leniwych przyzwyczajeń. Zobacz, ile zaskakujących porażek może przytrafić się każdej osobie zdecydowanej na podjęcie potencjalnie ryzykowanej aktywności fizycznej.

„Czas na hasztagi! Podzielcie się swoimi zabawnymi albo żenującymi historiami na temat ćwiczeń fizycznych i diet, oznaczając tweety #FitnessFail. To może pojawić się w programie!”.

1.

„Mój pies cierpi na chorobę separacyjną. Za każdym razem, kiedy wychodzę z domu, przeżywa atak paniki. Z wyjątkiem sytuacji, w których widzi mnie w stroju na siłownię. Wtedy wie, że moja nieobecność nie potrwa zbyt długo”.

2.

„Byłem na siłowni, kiedy zobaczyłem, jak podczas rozciągania pękają facetowi spodnie. Nie miał na sobie bielizny… Tym mężczyzną był mój ojciec”.

3.

„Kiedy urodziła się moja córeczka, Sophie, zaczęłam biegać ze sportowym wózkiem. Lubię słuchać rapu do ćwiczeń. Najwyraźniej sama rapowałam, bo moja mała nakrzyczała w przedszkolu na dziecko, używając wyrażenia: ‘rusz się, suko, zejdź mi z drogi’”.

4.

„Po kilku miesiącach ćwiczeń musiałam z nich zrezygnować, ponieważ znalazłam guzek w mojej nodze. Okazało się, że to tylko mięsień łydki. To było dla mnie coś nowego… ale nie martwcie się, już zniknął”.

5.

„Planowałem pewnego ranka przebiec milę. Nie udało się, przerwałem w połowie. Pewna urocza młoda dama ukazała się obok mnie i zaproponowała wspólne bieganie. Zrobiłem półtorej mili. Opuściłem 2 dni w pracy”.

6.

„Ćwiczyłam na siłowni w moim college’u. Obserwował mnie pewien uroczy chłopak. W pewnym momencie zbliżył się do mnie i wyszeptał mi do ucha, że założyłam spodenki na lewą stronę”.

Reklama

7.

„Mój trener powiedział mi, że moje pompki wyglądają jak próby źrebaka, który uczy się chodzić, tylko o wiele gorzej”.

8.

„Kupiłam opaskę Fitbit, żeby zmotywować się do chodzenia i ćwiczeń. Zamiast tego założyłam ją mojemu 4-letniemu bratu, który biega dookoła całymi dniami. W tym tygodniu pobiłam wyniki wszystkich moich przyjaciół”.

9.

„Skręciłam nadgarstek, zdejmując mój sportowy stanik”.

10.

„Zapisałam się na zumbę, żeby wrócić do formy przed ślubem i po 6 miesiącach zaczęłam skarżyć się instruktorowi na to, że cały czas przybieram na wadze. Okazało się, że niesłusznie posądzałam o to zumbę. Byłam w ciąży”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu