David Harbour po raz kolejny wpadł w pułapkę własnej obietnicy – internauci oszaleli na jego punkcie!

Odtwórca roli Jima Hoppera, znany nam wszystkim z serialu „Stranger Things”, zaczyna zyskiwać sławę człowieka niezwykle oddanego swoim fanom. Aktor, który wziął ostatnio udział w szkolnej sesji zdjęciowej pewnej oczarowanej jego postacią nastolatki, po raz kolejny dał wciągnąć się w emocjonującą zabawę na Twitterze. W zamian za wzrost popularności posta fanki – tym razem podwyższył liczbę do 125 tysięcy udostępnień – zgodził się zostać oficjantem na jej ślubie. Ericka Millholland bez problemu osiągnęła swój cel, a David Harbour nie mógł uwierzyć, że zdołała dokonać tego w niecałą dobę. Szykuje się naprawdę interesująca ceremonia!

Oto efekty ostatniego występu Davida:

Teraz szykuje się kolejny!

„Co skłoniłoby Davida Harboura do podjęcia roli oficjanta na moim ślubie we wrześniu?”.

„125 tysięcy retweetów. Jeżeli pozwolą mi na to zdjęcia do 3. sezonu, osobiście poprowadzę ceremonię. Odczytam przed gośćmi wybrany przez siebie list miłosny i oczywiście otrzymam pierwszy kawałek tortu”.

„Cholera. Nawet nie 24 godziny, chyba sobie żartujesz. Ericka, napisz do mnie wiadomość prywatną, żebyśmy zaczęli planować imprezę. Następnym razem naprawdę będzie trudniej, Internecie, to jeszcze nie koniec…”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu