12 zdjęć grzybów przedstawiających magiczny świat otaczającego je lasu!

W ciągu ostatnich kilku lat Albert Dros zrobił sporo zdjęć grzybów i większość z nich wykonał obiektywem makro. Grzyby są często malutkie i bardzo zachęcające jest wyróżnienie ich pięknym, miękkim tłem. W 2020 roku fotograf napisał na ten temat konkretny artykuł.

„Oczywiście jako fotograf chcę się rozwijać. Chcę szukać nowych kreatywnych perspektyw i robić coś innego. Zacząłem bardziej skupiać się na otoczeniu grzybów. Chcę pokazać magiczny świat lasu, który leży wokół nich.” – opowiada Albert.

„W tym roku podszedłem do sezonu grzybowego trochę inaczej. Chciałem uchwycić grzyby i naprawdę pokazać ich otoczenie. Chciałem połączyć świat makro ze światem szerokokątnych krajobrazów, dwoma różnymi światami, które naprawdę kocham i połączyć je na zdjęciach. A chciałam to wszystko zrobić w swoim, „bajkowym” stylu.”

„Należy pamiętać, że wszystkie zdjęcia są prawdziwe i nie wykorzystano w nich sztucznej inteligencji (jest to coraz bardziej „gorący” temat i wiele osób uważa, że moje zdjęcia zostały wykonane przy użyciu AI).” – dodaje fotograf.

Instagram: @albertdrosphotography

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu