16 osób, które zmieniły swoje fryzury. Zobacz ich reakcje!

Udanie się do salonu piękności powinno poprawić nasz nastrój. Niektórzy ludzie uwielbiają swoje nowe fryzury, ale zdarzają się przypadki, gdy fryzjer zrobi fuszerkę. Czasami nowy kolor włosów lub zupełnie nowe uczesanie wyznaczają dla niektórych początek nowego życia.

Wszyscy wiemy, że zmiana fryzury często odzwierciedla głęboką zmianę osobistą. Jako bonus zobaczycie dziewczynę, która próbowała nowych fryzur co 1,5 miesiąca. Zastanawiamy się, co w takim razie działo się w jej życiu?

1. „Wątek na Reddicie jest całkowicie temu „winny”. Widziałam jej zdjęcie przed cięciem. Jej włosy wyglądały jak moje, a potem zobaczyłam jej zdjęcie po wyjściu od fryzjera. Nie zmieniałam swoich włosów od lat i byłam dzisiaj podekscytowana, mogąc pójść śladem tamtej dziewczyny i jestem na prawdę zadowolona z tej nowej fryzury”.

2. „Po prawej stronie, to salon, który ktoś mi polecił… Po lewej salon z dobrym fryzjerem. Teraz jestem zakochana w swoich włosach”.

3. „Wreszcie są tak długie, jak chciałem od zawsze. Moje włosy zapewniają również doskonałą izolację w chłodniejsze dni”.

4. „Grzywka rządzi! Jestem zakochana w moim nowym stylu”.

5. „Ta nowa fryzura sprawia, że czuję się jak postać z kreskówki”.

6. Praktyka czyni mistrza: miesiąc i 11 dni później…

Reklama

7. „W końcu miałam odwagę obciąć włosy i teraz kocham je trochę za bardzo”.

8. Magiczna moc dobrej fryzury.

9. „Zrobiłam mojej 8-letniej siostrze kilka loków ombre, była zachwycona”.

10. „Po raz drugi ofiarowując swoje włosy, postanowiłam pójść o krok dalej”.

11. „Kocham swoją pracę! Początkowo bardzo mi było przykro, że tak mocno je obcięłam, ale szybko zdałam sobie sprawę, że w krótszych włosach wyglądam lepiej”.

12. „Wyglądam jak postać z anime, kiedy wysuszę włosy”.

13. „Miałam trudny rok. Ogólnie rzecz ujmując, trudna dekada, jeśli mam być szczera. Nie przycinałam ani nie farbowałam włosów przez prawie 2 lata z powodu mojego niskiego stanu zdrowia psychicznego. Postanowiłam więc rozpocząć nową dekadę od razu i w końcu zmusiłam się do zrobienia czegoś z włosami. Teraz czuję się naprawdę dobrze”.

14. „Przekonałam mojego męża 2 i pół roku temu, aby zapuścił swoje włosy od obcięcia na łyso do teraz (ma 49 lat). Oto wynik”.

15. „Uwielbiam suszyć włosy w warkoczach! Po takim zabiegu wyglądają niesamowicie”.

16. „Od zawsze marzyłam o ogolonej głowie!”

Bonus:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu