19 przerażających domów strachów, które zmiękczą największego twardziela. Wszedłbyś?

1. „Blackout” w Nowym Jorku i Los Angeles.

Zanim kupisz bilet, zostaniesz poinformowany, że musisz wejść sam. Jak tylko przekroczysz próg pierwszego pokoju, musisz stosować się do wszystkich rozkazów, jakie dostaniesz. Każdego roku są nowe zadania. Niektóre z nich polegają np. na wyciągnięciu klucza z toalety wypełnionej Bóg wie czym czy oglądaniu brutalnych sytuacji. Na całe szczęście jest słowo bezpieczeństwa, którego możesz użyć jeśli nie będziesz mógł dłużej wytrzymać.

2. Haunted Hoochie At Dead Acres, Columbus, Ohio.

Zabijanie demonów przy pomocy karabinów do paintballa, heavymetalowa muzyka i przerażające iluzje to tylko niektóre z atrakcji oferowanych przez Haunted Hoochie. Na niemal 0.5 ha powierzchni, znajduje się 50 krwawych przeciwników, podobnych do tych z „Evil Dead”, nie skąpiących krwi ani własnych wnętrzności. Wrażenia są tak intensywne, że właściciele najchętniej wpuszczają tylko dorosłych.

3. Zakład Karny, Filadelfia.

W przeciwieństwie do wielu nawiedzonych domów, które odwiedzają ludzie, Eastern State Penitentiary jest niefunkcjonującym więzieniem, gdzie przebywali przestępcy tacy jak Al Capone, a teraz także… ich duchy. W nocy zamienia się w nawiedzony dom, gdzie możesz zwiedzić wszystkie sale i kto wie kogo lub co spotkać.

4. Nawiedzona grota Ruby Falls, Chattanooga, Tennessee.

Uwaga wszyscy klaustrofobicy: W Ruby Falls jesteś ścigany przez mutantów około 200 metrów pod ziemią w nawiedzonej jaskini. Istnieje tylko jeden sposób ucieczki i jedno wyjście. Całą scenerię można to porównać do filmu „Zejście”.

5. The 13th Gate, Baton Rouge, Luizjana.

Właściciele wykorzystali dynamicznie rozwijający się przemysł filmowy w Luizjanie i wynajęli najlepszych specjalistów od efektów specjalnych, a to z kolei, pozwoliło im na stworzenie jednego z najstraszniejszych nawiedzonych domów. Cechą wyróżniającą jest Nekropolia 13, czyli klaustrofobiczny labirynt podziemny w krypcie w katakumbach.

6. Bates Motel & Haunted Hayride w Gradyville, Pensylwania.

Nie daj się zwieść nazwie i nie myśl, że to wycieczka za kulisowa po planie jednego z amerykańskich seriali. Doświadczenie rozpoczyna interaktywna wycieczka wozem wśród chorych psychicznie. Następnie zwiedzasz Bates Motel, będąc prześladowanym przez jego mieszkańców. W końcu przechodzisz przez labirynt na polu kukurydzy, pełny ścigających Cię ludzi i… pragnących Twojej śmierci.

Reklama

7. Jeździec Bezgłowy, Ulster Park, Nowy Jork.

Miejsce ma 9 głównych atrakcji, począwszy od przygody Alicji w Krainie Czarów aż po nieudane eksperymenty medyczne, a wszystko rozgrywa się na 16 ha powierzchni na zupełnym pustkowiu.

8. Netherworld w Atlancie.

Będziesz przerażony od momentu kiedy zaparkujesz auto na parkingu, aż do momentu kiedy z powrotem wsiądziesz do auta. Aktorzy ukrywają się na parkingu i tylko czekają, aby Cię przestraszyć. W przeciwieństwie do wielu nawiedzonych domach, aktorzy są potworami na miarę Hollywoodu i wiele z nich to szkoleni kaskaderzy, co przenosi strach na zupełnie nowy poziom.

9. Spookywoods, High Point w Północnej Karolinie.

Aby dojechać na miejsce, przejeżdżasz przez zimny, ciemny las, zamieszkiwany przez dziwne stworzenia gotowe w każdej chwili na Ciebie wyskoczyć. O ile uda Ci się dotrzeć na miejsce, wsiądziesz w nawiedzony tramwaj dojeżdżający do każdej atrakcji, także nawet nie będziesz miał czasu zebrać myśli pomiędzy dwoma przerażającymi doświadczeniami.

10. Dom Tortur w Austin.

Kiedy wejdziesz do Domu Tortur, nie ma bezpiecznego schronienia. Jeśli schowasz się za kimś, potwór przeleci nad Tobą, jeśli schowasz się w łazience, ktoś zaatakuje Cię podczas załatwiania pilnej potrzeby. W listopadzie otwierają specjalną atrakcję, gdzie Ty i Twoi znajomi będziecie błądzić po ciemnym budynku, szukając wyjścia trzymając tylko jeden świecący patyk.

11. The Darkness w St. Louis.

Fluorescencyjne klauny 3D… WSZĘDZIE! A to dopiero początek. Zanim posikasz się w spodnie przy spotkaniu z klaunem zabójcą, musisz przebyć drogę przez wiele pięter w tym ruszający się dom, labirynt lustr, kotłownię i inne makabryczne scenerie.

12. The House of Shock w Nowym Orleanie.

The House of Shock jest wszystkim tym, czego rodzice boją się, że heavy metal zrobi z ich dziećmi. Duża ilość pirotechniki, freak show i koncerty, to o wiele więcej niż oferuje zwykły nawiedzony dom. Po pokazie goście podróżują przez krwawy labirynt, gdzie doznają odkupienia w Kościele Szatana. Podczas powrotu do domu możesz spodziewać się, że będzie gonił Cię koleś z piłą mechaniczną.

13. The Dent Schoolhouse w Cincinnati.

Chodzisz po prawdziwej opuszczonej szkole i przeżywasz horror, który rzekomo się tam wydarzył. Podobno prawie 70 lat temu kilkoro dzieci zniknęło z budynku szkoły, a później znaleziono je martwy pod szkołą. Woźny, który był głównym podejrzanym, niedługo po tym wydarzeniu zniknął. Jako gość, zwiedzasz szkołę i jesteś ścigany przez uzbrojonego w wielki klucz francuski.

14. Piwnica w mieście Etna, Pensylwania.

Pomimo, że to tylko jedna część stuletniego budynku, piwnica dostarcza zdecydowanie najwięcej niezapomnianych wrażeń. Ty i jedna osoba (w wieku powyżej 18 lat) schodzą po schodach do piwnicy czarnej jak smoła, będziecie musieli przeprowadzić rozmowy z przerażającymi demonicznymi ludźmi. Potną Was sztucznym nożem, zawiążą oczy i będą zmuszali do wąchania różnych rzeczy.

15. Hobb’s Grove w Sanger, Kalifornia.

Wszystko znajduje się w środku przerażającego lasu. Słodka, rodzinna atmosfera zostanie zakłócona spacerem krętymi, mrocznymi ścieżkami. Coś jak amerykański horror „Blair Witch Projekt”.

16. Cutting Edge w Fort Worth, Teksas.

W opuszczonej rzeźni, nadal znajdują się wszystkie narzędzia używane przez rzeźników. Miejsce ma rozmiary prawie 6 boisk do gry w football i pobiło rekord Guinnessa w kategorii „Najdłuższego spaceru po Domu Strachów”.

17. Shocktoberfest w Sinking Spring, Pensylwania.

Shocktoberfest oferuje dorosłym opcję, aby przejść przez nawiedzony dom w samej bieliźnie, aby zwiększyć wrażliwość i niezręczność. Po wyjściu, możesz przejść transformację w zombie, lub udać się na Hayride, gdzie będziesz strzelać do zombie z karabinów paintballowych.

18. Freakling Brothers w Las Vegas.

Zaraz po tym jak zostaniesz powitany przez przerażającego klauna i bladego demonicznego księdza, wejdziesz do dezorientującego labiryntu nazywanego Bramą do Piekieł. Jak będziesz się przeciskać przez ciasne pomieszczenia, agresywnie dotykany i popychany na szafki, przez cały czas w tle będziesz słyszeć dźwięk zajętego telefonu.

19. McKamey Manor w San Diego.

To miejsce to coś jak Blackout na sterydach. Podobnie jak w tym pierwszym, całości doświadczasz samotnie. Jednak tym razem nie ma bezpiecznego słowa i jesteś zmuszony do jedzenia różnych rzeczy. Wszystko może potrwać nawet do czterech godzin. Więc tak … Powodzenia. Głównym celem McKamey Manor jest, aby sprawić, że poczujesz się jak w prawdziwym horrorze i dać Ci do zrozumienia, że możesz nie przeżyć…

SŁODKICH SNÓW!

źródło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu