20 kotów, które miały dużą nadwagę, a teraz udało im się wrócić do prawidłowej wagi!

Przedstawiamy ci zwierzaki, które wyglądają uroczo, ale ich waga nie jest dobra dla ich zdrowia. Niektórzy właściciele zwierząt domowych poddali swoje puchate koty niesamowitym przemianom i zmienili je w bardzo szczęśliwe koty.

Zebraliśmy jedne z najlepszych zdjęć kotów przed i po podróżach odchudzających, aby zainspirować ciebie i twoje zwierzęta do zrobienia tego samego. Przewiń w dół, zagłosuj na swoje ulubione koty poniżej i udostępnij zdjęcia swoich zwierzaków w komentarzach.

Oto, co dr Ernie Ward, założycielka Stowarzyszenia na rzecz zapobiegania otyłości u kotów, zdrowia i diety powiedziała – „Otyłość jest największym zagrożeniem dla zdrowia naszych kotów. Otyłość u kotów to biologiczna bomba zegarowa. Jest ona poważną chorobą z wieloma poważnymi konsekwencjami, takimi jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, choroby nerek i wiele różnych postaci raka. Najgorszą częścią kociej otyłości jest to, że skraca ona ich długość życia i dramatycznie obniża ich jakość życia. Koty z otyłością rozpaczliwie potrzebują naszej pomocy”.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu