20 miniaturowych pomieszczeń stworzonych przez japońskie studio!

Jeśli fascynujesz się miniaturowym światem, to mamy coś dla ciebie. Artysta stojący za Mozu Studios z siedzibą w Japonii tworzy oszałamiające i niezwykle szczegółowe miniaturowe pokoje. Każdy obiekt stworzony przez to studio jest ręcznie robiony. Przedmioty, takie jak komputery, krzesła i książki, są tak małe, że wszystkie trzy z łatwością mieszczą się w dłoni. Przedstawiciel Mozu Studios, 21-letni Kiyotaka Mizukoshi, ma poważną pasję do sztuki miniaturowej. Artysta tworzy od czasu, gdy miał 11 lat i przez lata znacznie poprawił swoje umiejętności. „Gdy miałem 11 lat, zacząłem budować plastikowe modele Gundama. Potem zdałem sobie sprawę, że chcę zrobić coś oryginalnego i zacząłem robić miniatury” – powiedział Mizukoshi.

Uważa, że najlepszą częścią jego pracy jest myślenie o nowych pomysłach i rozśmieszanie ludzi. „Wiele osób, które ogląda moje prace, uśmiecha się i to mnie cieszy” – powiedział japoński twórca.

Mozu Studios otworzyło swoje drzwi kilka lat temu i od tego czasu współpracuje z wieloma znanymi markami. „Studio zostało otwarte w kwietniu 2019 roku. Współpracowaliśmy ze Starbucks, producentami smartfonów i reklamodawcami, a także tworzymy oryginalne prace” – powiedział Mizukoshi.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu