23 zdjęcia „przed i po” zrobieniu makijażu pannom młodym!

Kosowski artysta makijażu Arber Bytygi dokonuje tak niesamowitych przeobrażeń przyszłych panien młodych, że pan młody może pomyśleć, że pojawił się na niewłaściwym ślubie!

Podczas gdy niektórzy mogą preferować subtelny, naturalny wygląd w swoim wielkim dniu, Arber specjalizuje się w efektownych, niczym na czerwony dywan, zmieniając kobiety w Kardashianki – wszystkie mają smoky eyes, wyraźne brwi i pomalowane usta.

Aby podkreślić moc swojego kunsztu makijażu, Arber robi zdjęcia swoich klientek „przed i po”, a wyniki są naprawdę zadziwiające.

Po zgromadzeniu ponad 300 000 obserwujących na Instagramie można śmiało powiedzieć, że praca Arbera okazała się popularna i inspirująca dla wielu przyszłych panien młodych. Jego umiejętność podkreślania cech kobiety nie budzą wątpliwości.

Wszystko zależy od preferencji panny młodej – jeśli woli bardziej naturalny wygląd, Arber też może to zrobić! „Zainteresowałem się makijażem, gdy byłem jeszcze dzieckiem.” – powiedział Arber. „Pierwsze rysunki, które zrobiłem, to oczy, dziewczyny lub sukienki. Miałem makijaż mojej mamy i bawiłem się nim, gdy miałem zaledwie pięć lat, więc dość wcześnie wiedziałem, żr zostanę wizażystą.”

Instagram: @arber_bytyqi_mua

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu