Kobieta urodziła pod prysznicem pomimo negatywnego testu i regularnych miesiączek!

Oznaki ciąży to coś, o czym wie chyba każda kobieta. Dimitty Bonnett nie jest wyjątkiem, ponieważ urodziła już dwójkę dzieci, dwukrotnie przechodziła ciążę i poród. Ale mama dwójki dzieci tak naprawdę nie miała pojęcia, że jest w ciąży, a nawet była zaskoczona, gdy urodziła trzecie dziecko, zupełnie sama pod prysznicem. A oto jej historia, która dla wielu była szokująca.

Mama dwójki dzieci nie miała pojęcia, że jest w ciąży.

Dimitty Bonnet przeżyła tajemniczy przypadek, który przydarzył jej się wbrew wszystkiemu. Młoda kobieta była oszołomiona i oniemiała, gdy pewnego dnia poczuła nagłą potrzebę parcia pod prysznica w swoim domu. Dimitty dosłownie złapała główkę noworodka między nogami.

Ona i jej mąż Jason przestali starać się o dziecko po urodzeniu dwójki dzieci. Kobieta uważała, że jej dodatkowa waga jest naturalną przyczyną gromadzenia się dodatkowych kilogramów ze względu na jej styl życia. Dimitty również miała regularne miesiączki, a kobieta kilka tygodni przed cudownym porodem zrobiła nawet test ciążowy, który dał wynik negatywny.

Dimitty była bardzo zaskoczona faktem, że dosłownie rodziła.

„Moja waga zmieniała się przez całe życie, więc nie zastanawiałam się nad tym, kiedy przybrałam kilka kilogramów.” – powiedziała. „Zakładałam, że to tylko niewielka dodatkowa waga i nie było to zbyt zauważalne.” – mówi Dimitty.

„Miesiąc wcześniej poleciałam samolotem, a nawet sześć tygodni przed porodem przeszłam prześwietlenie po kontuzji podczas rugby.” – dodaje.

Tak więc kobieta naprawdę nie miała pojęcia, że coś jest nie tak, dopóki dzień przed porodem nie poczuła się „trochę nieswojo” w żołądku.

Na szczęście historia ma szczęśliwe zakończenie.

„Obudziłam się około pierwszej w nocy i czułam się bardzo nieswojo. Wyglądało na to, że naprawdę potrzebowałam iść do toalety. Ból zaczął się nasilać, więc zdecydowałam się wziąć prysznic, żeby poczuć się lepiej. Nie chciałam budzić męża, więc zgasiłam światło i wzięłam prysznic po ciemku. Poczułam nagłą potrzebę parcia i następną rzeczą, jaką pamiętam, było to, że trzymałam główkę dziecka.” – wspomina Dimitty.

Pomimo całego szoku i uczucia głębokiego zamętu, Dimitty usiadła na podłodze i wykonała ostatnie pchnięcie. Potem wczesnym rankiem urodziło się jej dziecko. Następnie mama i dziecko byli monitorowani w szpitalu przez 24 godziny.

Chłopczyk otrzymał imię Harvey Eric Barry Timmins. Ważył 2,7 kg.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu