3 kreatywne prezenty na święta, które oczarują obdarowaną osobę

Lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot: spełnij marzenie bliskiego o lataniu!

Flyspot zajmuje się indoor skydivingiem, czyli symulowaniem fazy swobodnego lotu podczas skoku ze spadochronem. Jak wygląda to w praktyce? Generator wiatru wytwarza ciąg aerodynamiczny w specjalnym tunelu, który jest całkowicie bezpieczny dla człowieka. Będąc w środku, doświadcza się pędu powietrza zapierającego dech w piersiach, nagłej adrenaliny i jedynego w swoim rodzaju poczucia wolności! To idealny prezent na święta, jeżeli chcesz podarować bliskiemu wyjątkowe doświadczenie, a nie kolejny przedmiot.

Czy lot w tunelu aerodynamicznym jest dla każdego? Pierwszy raz wymaga pewnej odwagi, ale indoor skydiving jest intuicyjny i w pełni pozbawiony ryzyka. Wykorzystując swoje ciało, można sterować prędkością i kierunkiem własnego lotu – dokładnie tak samo jak podczas skoku ze spadochronem! Z tą różnicą, że zwykle latanie w tunelu trwa minutę lub 90 sekund, a faza swobodnego spadania podczas skoku z 4000 metrów trwa tylko około 45 sekund.

Jeżeli wybierasz Flyspot jako prezent świąteczny, najlepiej kup voucher na lot. Ty wybierzesz, ile czasu w tunelu sprezentujesz swojemu bliskiemu, a on zadecyduje o tym, kiedy go wykorzysta. Obiekty aerodynamiczne znajdują się w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Wszystkie z nich korzystają z najnowocześniejszych technologii generowania wiatru, dzięki czemu potrafi on osiągać nawet 300 kilometrów na godzinę i jest pozbawiony turbulencji oraz zanieczyszczeń.

Lot w obiekcie Flyspot znajdującym się w stolicy to wyjątkowo ciekawy prezent na święta dla osoby, która miała wcześniej doświadczenie z indoor skydivingiem lub spadochroniarstwem. Dlaczego? Ponieważ warszawski tunel aerodynamiczny jest najszybszy na świecie! Profesjonaliści z całego świata korzystają z niego przed najważniejszymi zawodami, dlatego voucher na trening sportowy dla dzieci będzie trafionym prezentem świątecznym dla malucha kochającego nowe wyzwania.

Co warto wiedzieć przed pierwszym lotem?

Wykorzystując voucher prezentowy, przez 12 miesięcy można umówić się na lot w dowolnej placówce Flyspot. Na miejscu należy być 30 minut przed ustaloną godziną. W tym czasie ekipa wyposaży Twojego bliskiego w specjalny kombinezon aerodynamiczny, kask, gogle oraz zatyczki do uszu. Wyjaśni mu także, jak bezpiecznie korzystać z tunelu i jak się w nim komunikować. Po wszystkim bliska Ci osoba otrzyma darmowy, zmontowany film ze swojego lotu. Ten kreatywny prezent na święta zapewnia zarówno ekscytujące doświadczenie, jak i szczególną pamiątkę!

Pokaż, że stare rzeczy lepiej naprawiać niż wyrzucać i wybierz zabytkowy zegarek jako prezent na święta!

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że przedmioty szybko się zużywają i stają się dla nas bezwartościowe. Nic dziwnego, w końcu nawet nowy smartfon po dwóch latach staje się przestarzały. Podobnie jest z telewizorami, pralkami i samochodami. Zastanów się, czy wybierając kolejny prezent na święta, nie chciałbyś pokazać swojemu bliskiemu, że doceniasz rzeczy, które zostają z nami na długie lata. Jednym ze sposobów, żeby to zrobić jest kupienie zabytkowego, nakręcanego zegarka i przywrócenie mu dawnej świetności!

Jak wybrać odpowiedni model? Możliwości na rynku jest bardzo dużo – od szwajcarskich czasomierzy, po amerykańskie i rosyjskie. Kluczowe jest wybranie egzemplarza trafiającego w gust Twojego bliskiego. Kupując zabytkowy zegarek jako kreatywny prezent na święta, weź pod uwagę to, czym interesuje się osoba, którą chcesz obdarować. Zadbaj o to, żeby pasował on do jej stylu. Pamiętaj też, że zwykle lepiej wybrać droższy model w lepszym stanie, niż bardzo zniszczony tańszy, ponieważ koszt naprawy u zegarmistrza może przerosnąć koszt zakupu.

Czasami własnoręcznie wykonany prezent na święta oczaruje najbardziej!

Czym tak właściwie jest Boże Narodzenie. To szczęśliwy czas pozwalający nam zobaczyć się z członkami rodziny, których nie widzieliśmy od dawna. Z tego powodu warto wybrać kreatywny prezent na święta. Jednym z najlepszych sposobów na podarowanie bliskim czegoś wyjątkowego, jest przygotowanie tego własnoręcznie. Co więcej, to nie musi być nic spektakularnego! Gdy prace ręczne nie są Twoją mocną stroną, zrób np. album z nostalgicznymi zdjęciami. Natomiast jeżeli masz talent plastyczny, potrafisz rzeźbić lub malować, stwórz jakiś piękny przedmiot, który będzie zawsze przypominał bliskim o wspólnie spędzonych miłych chwilach. Pamiętaj, że możliwości są nieograniczone. To Ty decydujesz, jaki ciekawy prezent na święta podarujesz najbliższym!

Artykuł sponsorowany

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu