Influencerka wyjaśnia, dlaczego nie będzie żałować, że wytatuowała sobie imię chłopaka na czole!

Ta influencerka, niewzruszona normami społecznymi, okazuje miłość, tatuując imię swojego chłopaka na czole. Jednak gdy w mediach społecznościowych pojawiają się komentarze, rozmowa przybiera ostry obrót. Niektórzy kwestionują prawdę o tatuażu na czole influencerki, inni obwiniają jej chłopaka. Pomimo tych wyzwań nie poddaje się i odważnie broni swojej decyzji.

Filmowała proces tatuowania.

Film zaczyna się od sceny, w której Ana delikatnie narysowała szablon z imieniem swojego chłopaka Kevina na górnej części twarzy. Gdy kamera się rusza, ona zajmuje miejsce na krześle tatuatora, gotowa zamienić tymczasowe dzieło sztuki w bardziej trwałe oświadczenie.

Na nagraniu widać mieszane emocje Any, gdy igła zaczyna działać, pozornie wbijając się w jej czoło. Przez cały czas wierci się i marszczy brwi, dając wgląd w dyskomfort, jakiego doświadcza podczas tego niezwykłego przedsięwzięcia związanego z tatuażem.

W komentarzach panuje gorąca atmosfera.

Decyzja Any Stanskovsky o wytatuowaniu imienia chłopaka na czole wywołała mieszane reakcje wśród jej obserwujących. Jeden z użytkowników zaproponował rozwiązanie, pisząc: „Kiedy będziesz chciała to zatuszować, napisz do mnie na DM”. Inny sceptyk zakwestionował autentyczność filmu, stwierdzając: „To oczywiście fake. Na zbliżeniach nie widać igły, jedynie plastikowa część pistoletu dotykająca jej skóry. Ponadto nie ma zaczerwienienia, obrzęku, krwawienia ani wycierania atramentu/krwi podczas procesu.”

Artysta tatuażu wtrącił się z profesjonalnego punktu widzenia, zapewniając: „Jako tatuażysta… NIGDY nie zrobiłbym tego innemu człowiekowi”. W komentarzu pojawiła się bardziej beztroska sugestia, w której ktoś doradził: „Jeśli chcesz mu udowodnić, że ci zależy, zrób mu rano herbatę, kochanie.”

Ona niczego nie żałuje.

Pomimo chóru głosów przepowiadających przyszły żal, zwłaszcza jeśli Ana nie pozostanie z Kevinem przez całe życie, Ana zdecydowała się otwarcie zareagować na tę reakcję. Zapewniała, że jej wybory to jej prywatna sprawa, mówiąc: „Wszyscy mi mówili: będę tego żałować i za każdym razem, gdy patrzę w lustro, jestem po prostu… zakochana”.

W nowym filmie z pasją wyraziła swoje uczucia, stwierdzając: „Jestem zakochana w tatuażu i jestem zakochana w moim chłopaku i myślę, że jeśli naprawdę kogoś kochasz, po prostu musisz to pokazać… wiesz, musisz to tylko udowodnić.”

Dla Any tatuaż symbolizuje więź, której nie da się łatwo usunąć.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu