30 komiksów, które są jednocześnie zabawne, smutne i pokręcone!

Jeśli jesteś z nami wystarczająco długo, prawdopodobnie natknąłeś się na popularną serię komiksów internetowych zatytułowaną „Buni” autorstwa Ryana Pagelowa. Komiksy Ryana są znane z zaskakujących i często nieoczekiwanych końcówek, które czasami stają się dość mroczne.

„Niedawno stworzyłem postacie do nowego animowanego serialu YouTube zatytułowanego Monsters Wild o zespole badaczy, którzy tropią potwory i próbują przeprowadzić z nimi wywiad, aby poznać ich historię pochodzenia.” – opowiada artysta. „Każdy odcinek skupia się na innym potworze, SCP lub innym dziwnym zjawisku. firma animacyjna skontaktowała się ze mną w 2021 roku, aby animować Buniego, ale bardziej interesowało mnie stworzenie z nimi oryginalnej serii. Chcieli serii opartej na potworach SCP, więc aby pomóc im to stworzyć, musiałem dowiedzieć się o witrynie SCP, która jest cały zakątek internetu, o którym nigdy wcześniej nie wiedziałem.”

SCP są w zasadzie dziwnymi obiektami, istotami i zjawiskami i mogą obejmować zarówno łagodne rzeczy, jak i niezniszczalne potwory. Chociaż komiksy Buniego mogą być mroczne i surrealistyczne, pisanie horrorów w tym serialu animowanym było dla Ryana nowym stylem. Dzisiaj prezentujemy najnowsze jego prace, które z pewnością ci się spodobają!

Instagram: @bunicomic

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu