30 ludzi, którzy udostępnili swoje zdjęcia z podróży, które były koszmarne!

„Zrób sobie wakacje”, mówili, „będzie fajnie”, powiedzieli. Chyba że nie zawsze tak jest. Ponieważ prawda jest taka, że ​​bez względu na to, co pokazują idealne ujęcia w mediach społecznościowych, co mówią blogi podróżnicze, co obiecują letnie pakiety wyjazdowe, nikt nie jest bezpieczny przed wakacjami, które w mgnieniu oka zmieniają się w koszmar.

To samo dotyczy zdjęć z wakacji. Nie jest tajemnicą, że częścią motywacji do podróży jest chęć posiadania wspaniałych zdjęć. Coś do umieszczenia na swojej stronie na Facebooku, coś do udostępnienia na Instagramie, coś do pokazania znajomym i współpracownikom, ponieważ ludzie są próżni i nie trzeba wiele, aby czuć się dobrze.

Ten post to bezpieczne miejsce do rozmowy o trudnych sprawach. Więc jeśli kiedykolwiek widziałeś swoje wymarzone zdjęcia z wakacji rozpadające się jak zamek z piasku, wiedz, że nie jesteś jedyny. Wszyscy wyglądaliśmy jak spalone słońcem kraby, lub zostaliśmy zdradzeni przez pogodę w pewnym momencie naszych wakacji.

Tak więc sporządziliśmy tę listę zdjęć z podróży, które nie uspokajają naszych spragnionych wakacji dusz i przypominają nam, że zawsze możemy zabrać naszą fedorę i wyruszyć w kolejną podróż, aby zebrać nie tylko dobre, ale najlepsze zdjęcia!

1.

Panoramiczne zdjęcie Wieży Eiffla.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu