30 ludzi, którzy znaleźli coś niesamowitego w lesie i podzielili się tym online!

Spacerowanie pod baldachimem liści, wdychanie zapachu drzew oraz obserwowanie, jak lasy i łąki kwitną życiem, uczą cię jednej niezaprzeczalnej prawdy – Matka Natura nieustannie obdarowuje nas. Wygrzewanie się na świeżym powietrzu działa jak balsam w niespokojnych chwilach, ponieważ spędzenie zaledwie 20 minut w kontakcie z zielenią może pomóc obniżyć poziom stresu. Ale oprócz efektu terapeutycznego oferuje nam o wiele więcej.

Jeśli kiedykolwiek wrócisz z łąki niosąc kępę roślin lub wyjdziesz z lasu z ciężką garścią grzybów i owoców, wiesz, że może to również uszczęśliwić lub przynajmniej napełnić żołądek. I chociaż postawy wobec „żerowania” — identyfikowania i zbierania dzikiej żywności — kiedyś budziły lęk, wydaje się, że to już przeszłość.

Wystarczy spojrzeć na te dwa urocze i pouczające zakątki Reddita, społeczności „Foraging” i „Mushrooms”. Członkowie tych grup internetowych entuzjastycznie korzystają ze wszystkiego, co może zaoferować ich okolica i dzielą się swoimi pięknymi odkryciami ze wszystkimi online. Przygotowaliśmy ekscytującą kolekcję zdjęć z ich najlepszymi znaleziskami!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu