30 niezręcznych zdjęć rodzinnych, których ludzie wstydzą się aż do dziś!

Przeglądanie starych rodzinnych albumów to dla nas zarówno przyjemność, jak i wyzwanie. Wspaniale jest wrócić do miłych wspomnień z naszej przeszłości, ale naprawdę może zaboleć, gdy zobaczymy, ile jest tam wstydliwych i niezręcznych zdjęć. To zimny, twardy dowód na to, że nie byliśmy tak fajni, jak myśleliśmy!

Jeśli nauczysz się akceptować tę głupkowatą stronę siebie, możesz zdać sobie sprawę, jak wiele radości możesz mieć przed aparatem, gdy nie starasz się wyglądać na „idealnego”, a to pomoże ci poradzić sobie z niezręcznymi zdjęciami, które możesz znaleźć w swoich archiwach.

I tu właśnie pojawia się projekt „Awkward Family Photos”. Pomysł przyjaciół z dzieciństwa, Mike’a Bendera i Douga Chernacka, AFP zawiera bardzo niezręczne i przerażające zdjęcia z przeszłości, które są niesamowicie zabawne. Prawie każdy z nas ma takie zdjęcia w domu, co sprawia, że ​​jest to jeszcze przyjemniejsze.

Przewiń w dół, aby zobaczyć najnowsze niezręczne zdjęcia w stylu vintage, przedstawione w „Awkward Family Photos” i pamiętaj, aby skomentować swoje ulubione!

Instagram: @awkwardfamilyphotos

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu