30 pomysłów na świąteczny sweter, które możesz potrzebować w tym okresie świątecznym!

Wszystko w życiu wymaga zmiany i postępu, w brzydkie świąteczne swetry również mają tę samą płynną progresję perspektywy. Jeśli na początku wydają się najbardziej paskudnym ubraniem, o jakim ktokolwiek mógłby pomyśleć, jakiś czas później zaczną ci się podobać. Dobiegając dwudziestki, te brzydkie swetry zaczynają wyglądać trochę śmiesznie, trochę słodko, a ty entuzjastycznie, ale ironicznie wybierasz jeden na coroczne przyjęcie wigilijne. Mija dziesięć lat i nie można już wyobrazić sobie Bożego Narodzenia bez noszenia ich. Po czterdziestce nagle uświadomisz sobie, że masz całą kolekcję tych swetrów. Ale niezależnie od tego, czy jesteś początkującym nosicielem świątecznych swetrów, czy doświadczonym profesjonalistą – założymy się, że albo zechcesz dodać niektóre piękności z naszej listy do swojej kolekcji, albo przynajmniej nosić je jak na ironię.

Ta lista, którą zaraz zobaczysz, da ci kilka niesamowitych, brzydkich pomysłów na świąteczny sweter. Po pierwsze, istnieją wyrafinowane ręcznie robione potworności, takie jak Rudolf, który ziewa w technikolorze lub odsłaniające części ciała, jakby nawiązując do tego, że są częścią bożonarodzeniowego elfa. Są też gadżety kupione w sklepie – Dwight jako Rudolf, Rudolf jako Dwight, Dwight jako Dwight i Rudolf jako sweter. Nawet jeśli nie lubisz Dwighta z „Biura”, twoje wybory będą wspaniałe, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej koneserskich koneserów. Jeśli jesteś jednym z nich, dlaczego byś nie miał zapożyczyć pomysłu zamienienia się w ludzką choinkę lub założyć ręcznie robioną na drutach narzutę na telewizor od babci, którą ozdobiłeś własnymi rękami?

Mamy nadzieję, że twoje zainteresowanie rośnie z każdym zdaniem, a teraz nie możesz się doczekać, aby sprawdzić poniższą galerię swetrów. I dobrze dla ciebie! Te brzydkie świąteczne swetry będą warte twojej uwagi i mogą nawet sprawić, że twój dzień będzie odrobinę weselszy!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu