30 portretów zwierząt narysowanych tak źle, że wyglądają jak arcydzieła!

Sztuka ma różne formy i kształty i zawsze sprawia, że ​​ludzie zastanawiają się nad rzeczami i znajdują najdokładniejsze interpretacje. Ale co uważa się za dobre dzieło sztuki? Dla każdej osoby może to być coś innego: wspomnienia lub uczucia, które wywołuje obraz, techniki użyte do stworzenia dzieła, artysta i jego osobowość, talent i praca. Nie ma jednego sposobu, aby odnieść sukces jako artysta, a Hercule Van Wolfwinkle jest jedną z osób, które mogą to potwierdzić.

Phil Heckels, lepiej znany jako „Hercule Van Wolfwinkle”, rozpoczął karierę artysty około rok temu, kiedy rysował ze swoim dzieckiem. Nie wiedział, że jego maleńki obraz zmieni wiele rzeczy na dobre.

Artysta zwrócił na siebie uwagę, gdy zaczął rysować portrety zwierzaków, powiedział także, że wszystko zaczęło się od kartek z podziękowaniami, które robił, a które postanowił udostępnić na Facebooku. Wkrótce ludzie zaczęli prosić go o narysowanie portretów ich zwierzaków. Jedną z najbardziej fascynujących rzeczy jest to, że zamiast płacić za te portrety, ludzie mogą przekazać pieniądze na rzecz bezdomnej organizacji charytatywnej Turning Tides.

Instagram: @portraitsbyhercule

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu