30 żądnych przygód psów, na tle zapierających dech w piersiach krajobrazach!

Alicja Zmysłowska to 23-letnia fotografka psów z Polski. Fotografia psów łączy w sobie wszystkie jej największe pasje i tworzy swoisty niepowtarzalny styl życia.

„W moim nowym projekcie „Craving Miracles” połączyłam oszałamiające piękno natury i osobowości uroczych psów.” – opowiada Alicja. „Najbardziej inspirowało mnie piękno północnych krajobrazów Norwegii, Islandii i Alaski. Chciałam stworzyć coś nowego, wyjątkowego i innego. Coś, co przeniosłoby fotografię psów na inny poziom. Moim największym celem jest to, aby nigdy nie być powtarzalnym i mieć własne pomysły.”

„W tej serii zdjęć chciałam nie tylko podróżować po pięknych krajobrazach z psem i aparatem — chciałam stworzyć więź, emocjonalną więź między psem a wybranym miejscem. Chciałam, aby ludzie nie tylko docenili piękny widok i uroczego pieska w nim, ale zatrzymali się na chwilę, pomyśleli o zdjęciu, emocjach, jakie wywołuje, opowiadanej historii. Dla mnie fotografia psów to tworzenie emocji. Aby to osiągnąć, muszę podróżować w takie miejsca, spędzać czas z naturą i moimi psimi modelami, inspirować się. Dlatego spędzam tak wiele tygodni na planowaniu, podróżowaniu, szukaniu odpowiednich miejsc i wreszcie robieniu zdjęć psom. Moim celem jest tworzenie sztuki opartej na prawdziwej fotografii inspirowanej prawdziwymi doświadczeniami, prawdziwymi lokalizacjami. Sztuka, która opowiada historie i ma w sobie kawałek mojej duszy.” – dodaje artystka.

Instagram: @alicjazmyslowska

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu