58-letnia Elizabeth Hurley wygląda idealnie na nowych zdjęciach w bikini!

58-letnia Elizabeth Hurley udowadnia, że nie ma ograniczeń wiekowych, aby kobieta wyglądała idealnie w bikini. Ostatni post pięknej aktorki na Instagramie stał się popularny, ponieważ zasypano ją pochwałami i komplementami z całego świata. Tymczasem niektórzy fani o sokolich oczach twierdzą, że zauważyli ciekawy szczegół na jej zdjęciach.

W swoim najnowszym poście na Instagramie aktorka podzieliła się kilkoma zdjęciami z dnia spędzonego w ośrodku odnowy biologicznej. Na zdjęciach Hurley odpoczywa w saunie, ubrana w jasnoróżowe bikini z jej osobistej linii strojów plażowych.

Na pierwszym zdjęciu leży na boku i uśmiecha się promieniście do aparatu. Na drugim zdjęciu Hurley obnosi się ze swoimi nogami, przyjmując pozę, wylegując się w bikini na drewnianej ławce.

Post stał się natychmiastowym hitem, a fani szybko zasypali ją miłością, chwaląc jej blask i młodzieńczą energię. Jeden z wielbicieli zachwycił się: „Jak ona nadal jest taka piękna?” podczas gdy inna osoba napisała: „Ta kobieta nie chce się starzeć…”

Po udostępnieniu zdjęć przez media niektórzy twierdzili, że można je „przefiltrować”. Wśród komentatorów kilku fanów uważało, że dostrzegli na zdjęciach ciekawe szczegóły. Jedna z osób napisała: „Powiększ jej zdjęcia… zwróć uwagę, gdzie zostały usunięte piksele? Podoba mi się oczywistość, z jaką te zdjęcia gwiazd zostały edytowane”, a inna stwierdziła: „Photoshop — przyjrzyj się uważnie”.

I choć twierdzenia te spotkały się z wieloma pozytywnymi głosami innych czytelników w Internecie, wierzymy, że Hurley wygląda naturalnie przepięknie, a jej pewność siebie w połączeniu z promiennym uśmiechem sprawiają, że wywiera ona tak pozytywny wpływ zarówno na młode dziewczyny, jak i starsze kobiety.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu