Miss Japonii zrzeka się tytułu zaledwie 2 tygodnie po zwycięstwie, a powód jest druzgocący!

Dwa tygodnie temu Karolina Shiino, lat 26, zdobyła prestiżowy tytuł Miss Japonii. Jednak świat był niedawno zszokowany, gdy wyszło na jaw, że po skandalu zrzeka się tytułu.

Niedawno japoński magazyn Shukan Bunshun opublikował exposé, w którym twierdzi, że młoda kobieta miała romans.
Według artykułu w Shukan Bunshun pani Shiino była zamieszana w romantyczny związek z żonatym influencerem i lekarzem. Zainteresowany mężczyzna powstrzymał się od wydawania jakichkolwiek publicznych oświadczeń w tej sprawie.

W zeszłym tygodniu organizatorzy konkursu w swojej pierwszej odpowiedzi na doniesienie stanęli w obronie pani Shiino, twierdząc, że nie miała ona wiedzy o stanie cywilnym mężczyzny. Jednak w poniedziałek ujawniono, że przyznała się, że wiedziała o jego małżeństwie i rodzinie.

Stowarzyszenie Miss Japonii poinformowało, że 26-latka przeprosiła za wprowadzające w błąd wypowiedzi, a organizatorzy przyjęli jej rezygnację z tytułu.

W poniedziałkowym oświadczeniu pani Shiino przeprosiła także swoich fanów i opinię publiczną, wyjaśniając, że jej działaniami kierował strach i panika w reakcji na doniesienie. Zauważyła: „Naprawdę przepraszam za ogromne kłopoty, które spowodowałam i za zdradę tych, którzy mnie wspierali”.

Tytuł Miss Japonii pozostanie nieobsadzony do końca roku, mimo że było kilka wicemistrzyni.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu