6 stereotypów na temat męskiego myślenia.

Często kobiety mają w głowie utarte stereotypy na temat mężczyzn i ich podejścia do kobiet, dlatego ciężko im zbudować poważny i stabilny związek. W naszej liście podważamy 6 stereotypów dotyczących męskiego myślenia i podejścia do kobiet.

Strój

Gdy kobiety próbują zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, często wybierają najseksowniejsze stroje: głębokie dekolty, minispódniczki, jasne kolory, obcisłe sukienki.

Fakt: Jeśli chcesz po prostu zrobić wrażenie lub spotkać mężczyznę swoich marzeń, poziom seksualności w ubrania musi być zredukowany do poziomu minimum. Kobiecości dodają bardziej eleganckie i kobiece detale.

Makijaż

Niektóre dziewczyny uważają, że im makijaż jest mocniejszy, tym są bardziej atrakcyjne dla mężczyzn.

Fakt: Podczas jednego z badań, mężczyźni i kobiety mieli zdjęcia kilku kobiet z różnym makijażem. Poproszono ich, aby wyrazili opinię na temat tych kobiet. Większość mężczyzn i kobiet zgodziło się, że kobiety, które nosiły delikatny makijaż są bardziej atrakcyjne.

Życie seksualne

Istnieje powszechny mit, że kobiety, które znają wszystkie seksualne sztuczki są szczęśliwsze w związkach.

Fakt: Harmonia seksualna jest niezbędna dla szczęśliwego związku, ale to nie ma nic wspólnego z wyrafinowaniem. Mężczyźni cenią najbardziej kompatybilność seksualną, czułość, możliwość cieszenia się seksem z ukochaną.

Zainteresowania

Niektóre kobiety całkowicie zapominają o własnym życiu. Uważają, że tego rodzaju poświęcenie jest czymś, co przyciąga mężczyzn.

Fakt: Mężczyzn pociągają kobiety, które mają swoje zainteresowania i hobby.

Idealny wygląd

To mit, że miliony dziewczyn na całym świecie torturują się dietami lub idą pod nóż. Gdy aspirujemy do perfekcji, tracimy nasze trzeźwe myślenie i próbujemy kogoś kopiować, tracąc naszą indywidualność.

Fakt: Piękny wygląd jest oczywiście ważną rzeczą i mężczyźni zwracają na to uwagę. Mężczyźni lubią kobiety, które wiedzą, jak zadbać o urodę. Jednak cenią też naturalność.

Zachowanie

Niektóre kobiety uważają, że mężczyźni nie lubią mądrych dziewczyn. Myślą, że mężczyzn przyciągają dziewczyny udające niepoważne i niezdarne.

Fakt: Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Stanowym Kalifornii pokazują, że kobiety mniej mądre, co do zasady są atrakcyjne dla mężczyzn z jednego prostego powodu: są one bardziej dostępne seksualnie. Mężczyzn, którzy chcą zbudować poważny związek ciągnie do inteligentnych kobiet.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu