8 zdjęć selfie, zrobionych kilka chwil przed śmiercią.

1.

Xenia Ignatyeva zrobiła selfie na moście, 28 stóp nad ziemią, aby zaimponować swoim przyjaciołom. 17-letnia Rosjanka straciła równowagę i upadła na kabel, który śmiertelnie raził ją prądem.

2.

21-letni Oscar Otero Aguilar stracił życie, gdy próbował zrobić sobie selfie z pistoletem. W lipcu 2014 roku meksykański entuzjastą broni przypadkowo postrzelił się w głowę i nie przeżył.

3.

Gary Slok i jego matka zrobili to selfie kilka minut przed startem z Amsterdamu na pokładzie Malaysian Airlines lotu MH17, który został zestrzelony nad Ukrainą w lipcu 2014.

4.

To selfie zostało przesłane na Instagram chwile przed śmiertelnym wypadkiem motocyklowym w Nowym Jorku w maju 2014, w którym to bohater zdjęcia poniósł śmierć.

5.

Te dwie kobiety chciały zrobić selfie śpiewając karaoke w samochodzie. . . Dziewczyny nagrywały także film, podczas którego zderzyły się z samochodem jadącym z naprzeciwka. Przetrwały jednak i zrobiły kolejne selfie w drodze do szpitala.

6.

W dniu 26 kwietnia 2014 Courtney Sanford wrzuciła tę fotkę z podpisem „Happy”. Kilka chwil później zderzyła się z ciężarówką i poniosła śmierć na miejscu.

Reklama

7.

Dwie przyjaciółki wrzuciły to radosne selfie, w drodze na wieczór panieński. Chwilę później miały wypadek, w którym jedna z nich straciła życie.

8.

W grudniu 2012 roku meksykańska gwiazda pop Jenni Rivera i jej ekipa wrzucili selfie tuż przed startem jej prywatnego odrzutowca. Maszyna niestety rozbiła się i nikt nie przeżył.

źródło

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu