82-letni Al Pacino spodziewa się dziecka z 29-letnią dziewczyną!

Al Pacino wkrótce zostanie oficjalnym tatą czwórki dzieci. 83-letni zdobywca Oscara i jego dziewczyna Noor Alfallah spodziewają się wspólnego pierwszego dziecka. Alfallah, która w wieku 29 lat jest o 54 lata młodsza od aktora i dzieli ją miesiąc od porodu. Oznacza to, że Pacino będzie miał 100 lat, gdy dziecko skończy 17 lat.

Początek ich romansu

Dziewczyna Ala Pacino, Noor Alfallah, która jest z nim związana od kwietnia 2022 roku, jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży z czwartym dzieckiem aktora. 82-letni uznany aktor i 29-letnia dziewczyna po raz pierwszy wywołali spekulacje na temat ich związku, kiedy widziano ich razem na kolacji. Co więcej, w zeszłym miesiącu widziano ich razem w słynnej restauracji E Baldi w Los Angeles.

Przeszłe związki Pacino

Pacino ma dzieci z poprzednich związków. Posiada 33-letnią córkę Julie Marie ze swoją byłą dziewczyną i trenerką aktorstwa, Jan Tarrant. Ponadto ma 22-letnich bliźniaków, Antona i Olivię, ze swoją byłą partnerką Beverly D’Angelo, z którą spotykał się od 1997 do 2003 roku.

Aktor omówił swoje spojrzenie na ojcostwo w wywiadzie z 2014 roku, podkreślając swoje poczucie odpowiedzialności za swoje dzieci. Wyraził, że zaangażowanie w ich życie przynosi mu spełnienie i zabiera poza siebie.

Romantyczne koneksje Noor przed jej związkiem z Alem.

Z drugiej strony Alfallah była zaangażowana w romantyczne relacje ze znanymi postaciami, takimi jak Mick Jagger z Rolling Stones i miliarder Nicolas Berggruen. W 2019 roku została zauważona z hollywoodzką ikoną Clintem Eastwoodem, który, jak wyjaśniła, był tylko przyjacielem rodziny. Wcześniej widziano ją w towarzystwie aktora Eli Rotha z filmu „Bękarty wojny”.

Różnica wieku między Alfallah a Pacino nie wydaje się stanowić problemu. Według źródła, kuwejcko-amerykańska producentka filmowa ma tendencję do umawiania się z bogatymi starszymi mężczyznami i jest częścią zamożnego towarzystwa ze względu na bogactwo jej rodziny. Pochodząca z Beverly Hills Alfallah uczęszczała do Szkoły Filmowej i Telewizyjnej UCLA, a później rozpoczęła karierę producenta.

Była partnerka Pacino niedawno otworzyła się na temat ich związku.

Z innej strony Beverly D’Angelo niedawno podzieliła się spostrzeżeniami na temat swojego długotrwałego związku z aktorem w poście na Instagramie na początku tego miesiąca. 71-letnia aktorka wyjaśniła, że postanowiła zająć się swoim związkiem z Pacino po otrzymaniu wielu pytań. D’Angelo opowiadała: „Moja historia z Alem zaczęła się 27 lat temu, kiedy dwóch artystów spotkało się i zakochało”.

Znana z roli Ellen Griswold w filmach „W krzywym zwierciadle”, D’Angelo ujawniła, że mieszkali razem przez siedem lat i mieli dwoje dzieci, zanim ostatecznie się rozstali. Jednak pomimo separacji udało im się utrzymać silną więź jako rodzice i rozwinąć głębszy poziom intymności, szczerości i akceptacji.

Pacino pokonał 79-letniego De Niro, któremu właśnie urodziło się dziecko.

Ogłoszenie ciąży dziewczyny Ala Pacino zbiega się z radosną wiadomością o tym, że jego długoletni kolega, 79-letni Robert De Niro, powitał swoje siódme dziecko ze swoją dziewczyną, Tiffany Chen. Dwie hollywoodzkie ikony współpracowały przy wielu filmach w trakcie swojej kariery, w tym przy takich godnych uwagi tytułach, jak „Irlandczyk”, „Gorączka” i „Ojciec chrzestny II”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu