Absolutnie uwielbiamy Pamelę Anderson bez makijażu, ale inni krytykują jej „tragiczną” fryzurę!

Podczas gdy uczestnicy Oscarów 2024 byli ubrani tak, by robić wrażenie, Pamela Anderson postanowiła przełamać schemat. W wieku 56 lat aktorka rzuciła wyzwanie standardom urody celebrytów i nie zrezygnowała z makijażu, eksponując swoje naturalne piękno i nosząc jedynie uśmiech jako dodatek. Uczestniczyła w tym wydarzeniu ze swoim synem, którego dzieli z Tommym Lee.

Widok Pameli bez makijażu był odświeżającym widokiem dla oczu.

Decyzja Pameli, by rzucić wyzwanie standardom piękna celebrytów i wystąpić bez makijażu, została podkreślona przez jej blond włosy, które bez wysiłku okalały jej twarz z wdziękiem. Nie było to inauguracyjne przedsięwzięcie Pameli polegającej na uczestniczeniu w wydarzeniach bez makijażu, tak naprawdę aktorka zobowiązała się do tej decyzji kilka miesięcy temu i od tego czasu pozostaje wierna swojemu wyborowi.

Żółta sukienka w kwiaty, która przykuwała uwagę wszystkich.

W wieku 56 lat uznana aktorka i pisarka błyszczała na imprezie w sukni promiennej jak poranne słońce. Ozdobiona błyszczącymi cekinami i delikatnymi, półprzezroczystymi detalami, jej suknia emanowała kwiatową elegancją. Na galę wręczenia Oscarów Vanity Fair towarzyszył jej syn, 27-letni Brandon Thomas Lee, doskonale dopełniając jej stylizację w ponadczasowym smokingu i klasycznej muszce.

Wygląd Pameli wywołał mieszane reakcje widzów.

Choć niektórzy fani chwalili Pamelę za jej odwagę, wielu było mniej entuzjastycznie nastawionych do jej wyboru stroju. „Bez makijażu jest super, ale dlaczego zaczęła ubierać się w obrusy?” – skomentowała osoba. Inna dodała: „Pochwalam jej odwagę… ale na wszystko jest czas i miejsce, a to nie jest to”.

Kilka osób zauważyło również, że chociaż chodzenie bez makijażu to jedno, ich zdaniem nadal mogła ułożyć włosy. „Świetnie, ale czy ona potrafi chociaż uczesać włosy?” – skomentowała fanka. „Włosy są tragiczne.” – dodała kolejna osoba.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu