Adam Sandler odbiera nagrodę na People’s Choice Awards i wygłasza zabawne przemówienie!

Wyobraź sobie, że otrzymujesz nagrodę i okazuje się, że nie jest to ta, której się spodziewałeś. To samo przydarzyło się Adamowi Sandlerowi podczas gali People’s Choice Awards 2024, gdzie uhonorowano go czymś innym, ale myślał, że uhonorowano go tytułem „Najseksowniejszego mężczyzny na świecie”. Jego przemówienie to najzabawniejsza rzecz, jaką usłyszysz w tym tygodniu!

Adam Sandler odbiera nagrodę People’s Icon Award.

Podczas gali People’s Choice Awards 2024 Adam Sandler został uhonorowany prestiżową nagrodą People’s Icon Award w uznaniu jego kultowych ról komediowych i znaczącego wkładu w przemysł filmowy. Nagrodę wręczyła mu jego przyjaciółka Jennifer Aniston we wzruszającym hołdzie, który podkreślił talent i wpływy Sandlera.

Humorystyczna przemowa akceptacyjna, która na zawsze pozostanie ikoną.

Podczas przemówienia z okazji przyjęcia nagrody Sandler w humorystyczny sposób zażartował z „nieporozumienia” w sprawie innej nagrody, co skłoniło go do przygotowania przemówienia w sprawie tytułu „Najseksowniejszego mężczyzny na świecie”. Ku uciesze publiczności, żartobliwie przyznał sobie ten tytuł. Przemówienie Sandlera było pełne jego charakterystycznego humoru, gdy podziękował „członkom akademii seksapilu i atrakcyjności seksualnej” za rozpoznanie go w tak humorystyczny sposób.

„Nazywam się Adam Sandler i jestem najseksowniejszym mężczyzną na świecie.” – powiedział, czytając wcześniej napisane przemówienie, które trzymał w ręku. „Staram się być łaskawy, magazyn PEOPLE, ale muszę przyznać, że w tej chwili przychodzą mi do głowy trzy słowa: nadszedł ten czas! Adam Sandler od kilkudziesięciu lat cierpliwie czekał na seksownej ławce!” – zażartował.

Najpiękniej podziękował swojej rodzinie.

Ceniąc tych, których kocha najbardziej, Adam kontynuował: „Moje córki, Sadie i Sunshine, nie ma minuty, żebym nie myślał o tym, jak bardzo was kocham, jesteście moimi najlepszymi przyjaciółmi. Moja ukochana żona Jackie, jesteś moją partnerką na całe życie. Kocham każdą podróż samochodem i każdy pocałunek, jaki kiedykolwiek mieliśmy, na zawsze, moja dziewczyno.” Jackie, która była partnerką Adama na tym wydarzeniu, podczas jego przemówienia była widziana na widowni uśmiechając się przez łzy.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu