Artysta fotografuje starsze psy, aby zachować ich wspomnienia!

Amerykański fotograf znany na Instagramie pod nazwą „Unleashed Fur” zajmuje się robieniem zdjęć zwierząt od około 15 lat. „Kiedyś miałam trzy chihuahua, ale w 2015 roku nagle straciłam dwa z powodu choroby i starości w odstępie trzech dni.” – opowiada fotograf. „Przez chwilę byłem wrakiem po stracie moich ukochanych seniorów.”

„Ponieważ byłam już fotografem zwierząt domowych i miałem mnóstwo fajnych zdjęć własnych psów, postanowiłem dawać radość innym bezpłatnie. Rozpocząłem podróż od fotografowania starszych zwierząt domowych i nazwałem ją „Paw it Forward”. Fotografowałem wiele uroczych zwierzątek w ich ostatni dzień na ziemi.” – dodaje fotograf.

„Myślę, że to naprawdę pomaga ludziom spojrzeć na te zdjęcia i zapamiętać swoich cennych futrzanych przyjaciół. Ostatnio z moimi pomysłami na sesję zdjęciową ruszyłem w nieco nowym kierunku, ale nadal robię portrety seniorów. To oni znaczą dla mnie najwięcej! Jeszcze jakiś czas temu adoptowałem starszego chihuahua i nadal mam mojego starego przyjaciela. Ten nowy piesek ma może trzy zęby i szmery w sercu. Niedawno był u kardiologa i zaczął brać leki, ale jest odważny i słodki! Był już przed aparatem i jest prawdziwym mistrzem!” – powiedział fotograf.

Instagram: @unleashedfur

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu