Artysta zaczął tatuować dzieci i wyjaśnił, dlaczego jest to dla nich ważne!

W świecie, w którym body art jest dominującą formą ekspresji, pojawił się kontrowersyjny trend. Ten tatuażysta tatuuje teraz dzieci w wieku 6 lat. Ta praktyka wywołała gorącą debatę, ale będziemy świadkami, jak zmieni to życie tych dzieci, z jednym wielkim uśmiechem.

Oto jak zaczęła się przygoda z tatuowaniem dzieci.

Artysta Benjamin Lloyd stał się popularny po tym, jak opublikował post o tatuowaniu dziecka. Zyskał ponad 400 000 polubień i od tego czasu filmy i zdjęcia Lloyda, na których maluje dzieciom tatuaże aerografem, stały się sławne, gromadząc setki tysięcy polubień i udostępnień na jego stronie na Facebooku.

Odwiedził już Starship Children’s Hospital w Auckland w Nowej Zelandii, a także IHC, organizację działającą na rzecz praw osób opóźnionych w rozwoju. Zbiera fundusze online, aby kontynuować swoją misję tworzenia uśmiechów dla potrzebujących.

Przynosi uśmiech poprzez sztukę i pasję.

Na początku wiele osób się złościło, ponieważ myśleli, że to trwałe tatuaże. Ale w swoim poście Benjamin napisał: „Jest namalowany aerografem i nie jest trwały”. Wszystkie dzieciaki, które wytatuował, były szczęśliwe i pewne siebie.

Benjamin robi to, ponieważ powiedział: „Dzieci są zdumione. Gdy tylko zrobią sobie tatuaż, zwiększa to ich pewność siebie.”

Zastosowany tusz jest bezpieczny i ekologiczny.

Używa organicznego nietoksycznego atramentu i jest bezpieczny dla dzieci. Nie używa igły, tylko aerografu. Wygląda tak realistycznie, że ludzie dali się nabrać, myśląc, że jest trwały. Benjamin robi to nie z powodu sympatii i uwagi, jakie otrzymuje, ale dlatego, że chce wywołać uśmiech na twarzach potrzebujących dzieci.

Pewność siebie i radość dzięki sztuce tatuażu.

Poprzez swoją twórczość, dzieli się swoim talentem z tymi dzieciakami. Dobrą rzeczą w jego pracy jest to, że wykonanie jednego realistycznego tatuażu przy użyciu różnych szablonów zajmuje mu tylko około 9 minut. Ponieważ tusz jest organiczny, można go usunąć pod prysznicem. Powiedział: „Jedyną złą rzeczą jest to, że te dzieci nie chcą później się umyć.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu