Komiksy dla par, które zrozumie każdy kto ma czepialską i słodką dziewczynę.

Wydaje się, że komiksy z serii „urocze pary” są ostatnio modne, z mnóstwem inspirujących i radujących serce przykładów. Poniższe komiksy pochodzą od Seulskiego artysty Kyu-Young Lee, przedstawiają proste opowieści o miłości i radości płynącej z towarzystwa drugiej osoby.

Jeśli jesteś w związku, na pewno zrozumiesz większość z poniższych ilustracji, a jeżeli jesteś trochę samotny, to powinny cię zainspirować do znalezienia sobie wyjątkowej osoby, z którą miło będziecie spędzać czas!

Kyu-Young od około roku publikuje swoje komiksy i mówi, że opierają się na rzeczywistych sytuacjach. „Tak, to wszystko o nas.” – powiedział Kyu-Young. „To nasza cenna historia, spotkaliśmy się trzy lata temu i właśnie się ożeniłem w tym miesiącu.”

Na razie komiksy artysta traktuje tylko jako hobby i sposób na zostawienie czegoś po sobie ze swojego życia i jego żony. „Pracuję dla firmy projektowej, ale nie mogę rysować tego, czego chcę.” – wyjaśnił. „Firmy wymagają, aby rysować dokładnie tak jak życzy sobie konsument. Jednak obrazki, które publikuję na Instagramie, są tymi, które naprawdę chcę narysować.”

„Czerpię inspirację z życia codziennego. Moja dziewczyna jest ogromną częścią mojego życia. Czasami ludzie nie mówią tego, co chcieliby powiedzieć. Dlatego lubię wyrażać moje słowa poprzez komiksy, które tworzę.”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu