Artystka tworzy magiczne stwory prosto z „World of Warcraft”, a proces zajmuje jej około 2 miesięcy!

Anna Melnikova jest rzeźbiarzem z Ukrainy, jak również właścicielką warsztatu Panterius. Była zaangażowana w rysowanie przez prawie całe swoje życie, ale jakiś czas temu postanowiła spróbować rzeźbienia, ponieważ uważała to za interesujące, że można samemu sobie nadać dowolny kształt. Nigdy nie studiowała rysunku i rzeźby, więc sama nauczyła się wszystkiego z Internetu i książek.

„Zaczełam rzeźbić w 2014 roku. Przez pierwszy rok szukałam materiałów odpowiednich dla mnie i studiowałam techniki modelowania.” – opowiada Anna. „A potem, w następnym roku, zaczęłam tworzyć rzeczywiste projekty. Jestem bardzo zafascynowana opracowaniem szczegółów, więc wykonanie ich zajmuje mi około 2 miesięcy. Stale uczę się nowych technik i doskonalę swoje umiejętności, ponieważ chcę, aby moje prace były perfekcyjne i realistyczne.”

„Jedną z moich największych pasji jest rzeźbienie zwierząt.” – dodaje artystka. „Pióra i futro są jednym z moich najbardziej ulubionych etapów w rzeźbieniu, ale są też bardzo czasochłonne, ponieważ każdy element futra jest formowany oddzielnie i ręcznie. Do rzeźbienia używam różnych materiałów: aksamitnej gliny, drutu, folii, nici, ołowiu, akrylu, lakieru.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu