Beyoncé twierdzi, że używa kremu za 12 dolarów, aby zapobiec starzeniu się skóry!

Beyoncé niedawno obchodziła swoje 42. urodziny, a nadal zadziwia nas swoją ponadczasową urodą. Jeszcze bardziej imponujące jest jej zaangażowanie w tworzenie niedrogich produktów kosmetycznych, dzięki którym wygląda nieskazitelnie. Pomimo ogromnego sukcesu i możliwości finansowych Beyoncé pozostaje twarda, jeśli chodzi o pielęgnację skóry i makijaż.

Jest znana z włączania do swojej diety niedrogich produktów, co udowadnia, że nie trzeba rozbijać banku, aby osiągnąć oszałamiający wygląd. Wciąż błyszcząc w centrum uwagi, Beyoncé udowadnia nam, że dobry wygląd i dobre samopoczucie mogą być w zasięgu ręki każdej z nas.

Używa niedrogich produktów do pielęgnacji skóry.

Beyoncé pokazała swój wieczorny rytuał pielęgnacji skóry i ujawniła zaskakującą wskazówkę dotyczącą urody. Światowa supergwiazda, znana ze swojego nieskazitelnego wyglądu, powiedziała, że przed pójściem spać regularnie nakłada na twarz Aquaphor, prosty leczniczy krem do skóry za 12 dolarów. Złożyła nawet beztroskie wyznanie, mówiąc: „Kładę się spać wyglądając całkowicie tłusto. Nie zawsze jest wszystko w stylu glamour.”

Pocieszająca jest świadomość, że nawet ktoś tak zajęty jak Beyoncé znajduje czas na pielęgnację siebie, decydując się na rozpieszczanie swojej skóry preparatem Aquaphor, gdy szykuje się na zasłużony odpoczynek.

Jej trik na zakrycie cieni pod oczami.

Cienie pod oczami mogą być powszechnym problemem, nawet dla gwiazd, które wydają się mieć wszystko. Te nieznośne, cieniste pierścienie mogą być zaskakująco uciążliwe dla osób w centrum uwagi. Gwiazdy często mają napięty harmonogram, wymagające godzin pracy i ciągłą kontrolę opinii publicznej, co może prowadzić do nieprzespanych nocy i zwiększonego poziomu stresu.

Beyoncé ujawniła, że stosuje prosty trik w makijażu, aby odświeżyć swój wygląd. „Czasami nakładam odrobinę złotego cienia do wewnętrznych kącików oczu – jest on bardziej subtelny niż biały, ale mimo to naprawdę sprawia, że wyglądasz na bardziej rozbudzoną.” – powiedziała.

Jej niezbędny produkt kosmetyczny jest bardzo przystępny cenowo.

Pomimo tego, że jest ikoną świata, podejście Beyoncé do piękna jest zaskakująco bliskie. Chociaż z pewnością ma środki, aby pozwolić sobie na najbardziej luksusowe produkty kosmetyczne na rynku, Beyoncé często decyduje się na niedrogie opcje, z których wiele z nas korzysta na co dzień. Przyznała, że zamiast bazy do rzęs używa niedrogiej maści.

„Noszę go ze szminką. Zrobiłam ten trik zeszłego lata, kiedy byłam na wakacjach: użyłam go do zagruntowania rzęs przed podkręceniem. Przypominał naturalny tusz do rzęs. Dzięki niemu rzęsy trzymają się podkręcone i wyglądają lśniąco. Używam go do wszystkiego!” – powiedziała.

Uwielbia domowe zabiegi kosmetyczne.

Znana ze swojej nieskazitelnej cery i oszałamiającego wyglądu Beyoncé skrywa zaskakujący sekret swojej promiennej urody: uwielbia proste, domowe zabiegi pielęgnacyjne. Pomimo dostępu do najbardziej ekskluzywnych spa i ekspertów od urody, w zaciszu własnego domu znajduje ukojenie w pielęgnacji. Podzieliła się, że często używa swojego ulubionego peelingu z solą morską, aby zrelaksować się po ciężkim dniu.

„Czuję się jak na plaży i ma najpiękniejszy zapach. Zawsze się spieszę, a ten peeling mocno nawilża, więc odejmuje mi to krok pielęgnacji, bo nie muszę całkowicie pokrywać się balsamem!” – powiedziała.

Beyoncé przeszła do historii w muzycznym świecie. Obecnie jest rekordzistką pod względem największej liczby zdobytych nagród Grammy w historii – ma na koncie niezwykłe 32 zwycięstwa. To osiągnięcie utwierdza ją w pozycji jednego z najwybitniejszych muzyków naszych czasów i pozostawia trwały ślad w historii muzyki.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu