Brad Pitt jest zakochany!

Brad Pitt spędza romantyczne lato ze swoją nową dziewczyną. Ktoś bliski aktorowi niedawno ujawnił szczegóły dotyczące jego związku z Ines de Ramon.

Para jest ze sobą od ponad roku.

Brad Pitt i Ines de Ramon, która jest szwajcarską specjalistką od biżuterii, byli po raz pierwszy widziani razem w listopadzie 2022 roku. Ale źródło bliskie aktorowi podzieliło się w wywiadzie, że para spotykała się już „kilka miesięcy” wcześniej. A to nie wszystko!

Według tej samej osoby, 59-letni Pitt i 32-letnia Ines, którzy poznali się przez wspólnego znajomego, „mają się bardzo dobrze” i „świetnie sobie radzą”. Dbają również o to, aby spędzać ze sobą dobry czas, nawet gdy aktor kręcił film w Europie. „Ta dwójka spędzała razem dużo czasu tego lata, ponieważ naprawdę lubią swoje towarzystwo i są bardzo zakochani w sobie!” – powiedział informator. „To oczywiste dla każdego, kto zobaczy ich razem.”

Byłym mężem Ines jest Paul Weasley, gwiazda „Pamiętników Wampirów”.

Przed związkiem z Pittem, Ines była w związku z Paulem Weasleyem. Po raz pierwszy byli widziani latem 2018 roku, a niecały rok później Nina Dobrev, współgwiazda „Pamiętników Wampirów” potwierdziła, że ta dwójka się pobrała. Jednak byli małżeństwem tylko przez 3 lata, zanim ogłosili rozstanie we wrześniu 2022 roku.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu