Cały miot pięciu kociąt Maine Coon urodził się z uroczymi, ale zrzędliwymi pyszczkami!

Będąc największą rasą kotów domowych na świecie, Maine Coony są jednymi z najpopularniejszych kotów. Bo kto nie lubi dużych i puszystych słodziaków, prawda? Te majestatyczne koty mogą dorastać do metra długości i występują w 75 różnych kombinacjach kolorystycznych. Długie, wielowarstwowe futro i duże łapy sprawiają, że Maine Coony są bardzo dobrze wyposażone na zimę. Jedna z teorii sugeruje, że pochodziły one od kotów rasy norweskiej leśnej, ponieważ w tamtym czasie mogły przybyć do Ameryki z Wikingami.

Chociaż te długowłose koty mają wiele charakterystycznych cech, które odróżniają je od innych ras, jest jedna, której nigdy nie można przegapić. Koty tej rasy mają dość charakterystyczne pyszczki. W rzeczywistości niektóre z nich są tak osobliwe, że wyglądają jak… ludzkie twarze.

Niedawno hodowla o nazwie Catsvill County udostępniła zdjęcia miotu z pięcioma uroczymi szarymi kociętami, a ludzie natychmiast zaczęli zauważać coś dziwnego – wszystkie wyglądały trochę jak zrzędliwi starcy. Wszystkie kocięta wyglądają podobnie, trudno je odróżnić. Niemniej jednak wszystkie są równie urocze!

Instagram: @catsvill_county

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu