Chuck Norris złożył wzruszający hołd swojej mamie, która skończyła 102 lata!

83-letni Chuck Norris jest niezmiernie wdzięczny za to, że jego mama kończy 102 lata. Gwiazda napisała nawet artykuł na jej cześć. A sposób, w jaki ta dama się uśmiecha pomimo wszystkich rozdzierających serce zmagań, z którymi musiała się zmierzyć, mówi nam, że życie jest podróżą, którą warto przeżyć pomimo trudności.

Ma 102 lata i wciąż się rozwija.

Chuck udostępnił wpis na swojej stronie na Facebooku i wyraził swoje przywiązanie i podziw dla swojej mamy Wilmy, która urodziła się w 1921 roku i ma „102 lata”. Gwiazda Hollywood zauważyła: „Jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że jest tak pełna życia, że może przeżyć kolejne 100 lat!”

Norris dodał: „Mamo, nie wiem, co jest trudniejsze do uwierzenia: że masz 102 lata, czy to, że masz syna, który ma 83 lata! Przeszliśmy w tym życiu tyle dobrego i złego i nadal jesteśmy silni.”

Syn Chucka, Mike, również zamieścił wzruszający film, na którym jego babcia otrzymuje tort urodzinowy. Napisał: „To zaszczyt być twoim wnukiem.”

Wilma uratowała swojego syna.

Pomimo pozytywnego nastawienia do życia i promiennego uśmiechu, Wilma miała trudne życie, samotnie wychowując troje dzieci po tym, jak ojciec Chucka ich porzucił. Norris powiedział: „Moja mama była przykładem wytrwałości”.

Zauważył również, że „prawie stracił duszę dla Hollywood”, ale jego matka nie traciła wiary w niego i modliła się o jego powodzenie i zbawienie. Gwiazda dodała: „Modliła się nawet, abym znalazła kobietę, która zmieni moje życie i to zadziałało”. W rzeczywistości Chuck jest żonaty od 25 lat, z modelką Geną O’Kelley.

Jest dzielną wojowniczką.

Wilma miała skomplikowaną drogę zdrowotną, ale wytrwała i wielokrotnie wygrywała poważne bitwy z rakiem.

Artystka sztuk walki wyjaśniła, że „przeszła przez około 30 różnych operacji z powodu wielu problemów – a mimo to wciąż jest tutaj, aby o tym opowiedzieć”. Rodzina odgrywa kluczową rolę w życiu Chucka Norrisa.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu