Córka Catherine Zeta-Jones założyła wspaniałą sukienkę swojej mamy z 1999 roku!

Jaka matka taka córka! Carys Douglas, córka Catherine Zeta-Jones i Michaela Douglasa, zachwyca modą swojej mamy z lat 90. Młoda aktorka świętowała swoje 21 urodziny w różowej sukience, którą założyła jej mama na galę MTV Movie Awards w 1999 roku.

W niedzielę 21 kwietnia Carys zamieściła zdjęcia z imprezy na Instagramie.

„Najdoskonalsza 21., o jaką mogłabym marzyć! 🌸” – napisała pod zdjęciem, na którym jest w sukience vintage, stojąc przy pięknie zastawionym stole. Sukienka wykonana jest z różowej satyny, na ramiączkach wysadzanych koralikami, z białymi koronkowymi detalami na biuście i kwiatowym haftem.

Zeta-Jones, która ma 54 lata, skomentowała zdjęcia, mówiąc: „Zasługujesz na to, kochanie ❤️” Zarówno Zeta-Jones, jak i Douglas przesłali Carys serdeczne życzenia urodzinowe z okazji jej 21. urodzin. Zeta-Jones udostępniła post na Instagramie z trzema czarno-białymi zdjęciami, w tym jednym przedstawiającym małą Carys.

„Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej córki @carys.douglas” – napisała Zeta-Jones. „Jesteś radością mojego życia. 21 lat patrzenia, jak wyrastasz na najbardziej niesamowitą kobietę, jaką jesteś dzisiaj, to dar od Boga, którego nigdy nie traktuję jako coś oczywistego i który cenię każdego dnia mojego życia.”

Carys odpowiedziała: „Kocham Cię Mamo ❤️dziękuję za wszystko — jestem bardzo dumna, że jestem twoją córką”.

Potem dołączył do niej jej tata, aby świętować wyjątkowe urodziny.

Douglas zamieścił także zdjęcie, na którym podziwia Carys na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2023 roku, gdzie otrzymał Złotą Palmę.

„Szczęśliwych 21. urodzin, moja kochana Carys!” – napisał aktor. „Przynosisz mi i światu takie szczęście @carys.douglas ❤️”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu