Córkę Reese Witherspoon okrzyknięto jednocześnie zbyt grubą izbyt szczupłą!

Podobna do Reese Witherspoon córka, Ava Phillippe, niedawno podzieliła się informacją, że otrzymała bolesne i kontrowersyjne komentarze na temat swojego ciała. Ava odpowiedziała internetowym trollom, którzy spekulowali na temat jej ciała i wagi, przekazując mocny komunikat w niedawnym filmie na TikToku.

Młoda gwiazda zwróciła się do internetowych trolli, którzy skrytykowali jej wygląd. Mająca 24 lata Ava opublikowała na TikToku film ze swojej łazienki, do melodii klasycznego utworu No Doubt „Just a Girl”. Podpis początkowo brzmiał: „NBD, ale właśnie osiągnęłam kamień milowy jako kobieta w Internecie…”

„Widziałam dwóch różnych nieznajomych komentujących moje ciało.” – kontynuuje. Następnie Ava podzieliła się bolesnymi komentarzami, które skłoniły ją do nakręcenia filmu. „Pierwszy powiedział, że jestem za gruba… Drugi zarzucił mi, że się głodzę, bo jestem za chuda”.

Następnie Ava zaczęła w niechlujny sposób nakładać jaskrawoczerwoną szminkę na usta i policzek, jednocześnie dodając więcej wpisów: „Moja waga nie zmieniła się w okresie pomiędzy ich komentarzami (i nie byłaby to ich sprawa gdyby tak było)”.

Ava zakończyła swój film inspirującym przesłaniem. Przypomniała swoim obserwującym: „Nikt nie zasługuje na to, aby wyróżniać go ze względu na to, jak wygląda. Nie zawsze wiesz, przez co ktoś przeszedł i z czym się zmaga. Ale nieważne, kim jesteś… Twoje piękno przekracza powierzchowne wymiary”.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu