Demi Moore idzie na randkę z Joe Jonasem i wywołuje gorącą debatę!

Demi Moore utrzymuje ciekawość z zalotnym akcentem, przytulając się do Joe Jonasa podczas lunchu. 61-letnia aktorka została przyłapana na zdjęciu z młodszą gwiazdą. Czy to miłość w powietrzu, czy tylko przyjaźń? Ludzie nie mogą się zgodzić!

Demi Moore i 34-letni piosenkarz Joe Jonas zostali przyłapani w maju w eleganckim hotelu du Cap-Eden-Roc w Antibes we Francji. Uśmiechnięta para zjadła, wyraźnie ciesząc się swoim towarzystwem.

61-letnia aktorka, która zachwyciła na Festiwalu Filmowym w Cannes swoją oszałamiającą kreacją z czerwonego dywanu, podobno poznała Jonasa, gdy wygrzewała się w słońcu na południu Francji. Źródła z ​​Page Six doszły do tego, że Demi i Joe poznali się dzięki wspólnym przyjaciołom i połączyli siły podczas wspólnie spędzonego czasu.

Byli pogrążeni w rozmowie, w pełni ciesząc się swoim towarzystwem. Demi założyła elegancką czarną koszulę pod wygodny szary sweter, a Jonas zachował spokój w kremowej koszuli zapinanej na guziki i okularach przeciwsłonecznych. Towarzyszył im wspólny przyjaciel.

Spotkanie Moore i Jonasa wywołało szał w mediach społecznościowych, a ludzie byli podzieleni co do tego, czy leciały iskry, czy było to tylko przyjacielskie spotkanie. Jeden z użytkowników o sokolich oczach nie mógł powstrzymać się od wspomnienia sporej różnicy wieku i zauważył: „27 lat różnicy, to wielka sprawa!”

Niektórzy nie mogli się z tym pogodzić, pisali: „Demi mogłaby być jego matką. Wiem, że wiek to tylko liczba, ale daj spokój, ona jest za stara”. Inny komentator nie mógł ukryć szoku, wykrzykując: „O nie, daj spokój, Joe, ona jest piękna, ale za stara.”

Z drugiej strony, niektórzy ludzie całkowicie zgodzili się z tym, że Moore i Jonas wspólnie odpoczywają na wakacjach! Fani skomentowali: „No dalej, Demi! Oni są dorośli, a jeśli to zadziała, to czemu nie? Demi jest cudowna. Hejterzy będą nienawidzić!” Inni pisali: „Niech robi, co do niej należy”. Atmosfera była elektryzująca, a jeden z fanów dodał: „To wspaniała wiadomość!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu